Szukaj

M jak Miłość: Zrozpaczony Piotrek płacze przy łóżku poturbowanego Pawła. Straci brata?

M jak miłość Paweł znika z serialu

M jak miłość Paweł znika z serialu

M jak Miłość. Piotrek straci brata bliźniaka?

Na fanów M jak Miłość czekają naprawdę trudne, wzruszające sceny. Wszystko przez wypadek Pawła Zduńskiego, który chwaląc się bohaterską postawą w 1365 odcinku wyminął starszego mężczyznę, który wchodził na jezdnię tuż przed maską jego samochodu. Pojazd z rozmachem uderzył w kontener z gruzem, a następnie błyskawicznie stanął w płomieniach. Z opresji wyratował Pawła Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Nie zważając na niebezpieczeństwo rzucił się Zduńskiemu na ratunek!

Marcin popisał się chłodnym umysłem i umiejętnością błyskawicznego podejmowania decyzji. W ostatnich sekundach wyciągnął poobijanego, rannego i nieprzytomnego Pawła z płonącego samochodu i wezwał pomoc. Nie ma wątpliwości, że uratował mu życie szybkim i zdecydowanym działaniem.

Umierający Paweł trafi do szpitala w krytycznym stanie, a operacja okaże się być koniecznym minimum, które należy wykonać by ocalić życie Zduńskiego. Podczas gdy poszkodowanym zajął się sztab lekarzy, Marcin zadzwonił do Piotrka. W 1366 odcinku M jak Miłość Zduński pojawi się w szpitalu i będzie wiernie wyczekiwał przy łóżku swojego brata bliźniaka, aż ten wreszcie odzyska przytomność. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie, choć to nadal nie oznaczało, że z Pawłem wszystko w porządku.

Mężczyzna stracił sporo krwi, cierpi przez rozległe obrażenia wewnętrzne. Piotrek podziękuje Marcinowi za pomoc i uratowanie Pawła. Jak informuje Tele Tydzień, obieca mu nawet, że do końca życia będzie jego dłużnikiem.

Do najbardziej poruszającej sceny dojdzie jednak dopiero po tym jak Zduński odzyska przytomność. Piotrek nie będzie potrafił powstrzymać emocji, a jego oczy zajdą łzami. Paweł, orientując się w sytuacji, zażartuje ponuro:

Chyba mu się tu nie rozpłaczesz.

Piotrek nie wie jeszcze, że jego brat żałuje, że przeżył wypadek.

Scenarzyści M jak Miłość nie mają litości dla psychiki swoich bohaterów i fanów. Czekacie na najnowszy odcinek?

To naprawdę ona? Gwiazda “M jak Miłość” oszalała! Co ona zrobiła ze swoją twarzą?!

M jak miłość: Paweł w tragicznym stanie trafi do szpitala! Czy przeżyje makabryczny wypadek?

Synek Marcina z “M jak Miłość” przejdzie wielką metamorfozę! Szymek zmieni się nie do poznania!


Rafał Mroczek walczył o darmowe auto

Rafał Mroczek walczył o darmowe auto

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska wygrali 3 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska wygrali 3 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Rafał Mroczek ze swoją

Rafał Mroczek ze swoją "walentynką" – Dzień Zakochanych 2018

×