Szukaj

Carrie Bradshaw z “Seksu w wielkim mieście” powróciła! Nowe sceny z Sarah Jessicą Parker wywołały trzęsienie w mediach [WIDEO]

Sarah Jessica Parker w reklamie piwa Stella Artois

Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw w reklamie piwa

Carrie Bradshaw powróciła, ale jedynie w reklamie belgijskiej marki piwa. Sarah Jessica Parker nie wystąpiła w niej jednak sama – towarzyszy jej znany z filmu Big Lebowski, Jeff Bridges!

Carrie Bradshaw powraca? Niestety jedynie w reklamie. Sarah Jessica Parker wystąpiła w spocie promującym belgijskie piwo, stworzonym na potrzeby światowego wydarzenia jakim jest finałowy mecz NFL. To impreza amerykańskiego futbolu, podczas której co roku wyświetlane są liczne reklamy najbogatszych marek świata. Super Bowl znane jest także ze spektakularnej przerwy w meczu, podczas której na scenie pojawiają się światowej sławy gwiazdy. W zeszłym roku swoje zdolności wokalno-taneczne zaprezentował Justin Timberlake, a w tym roku będzie to zespół Maroon 5.

Reklama Stella Artois pojawiła się w sieci kilka dni temu i zszokowała największych fanów Seksu w wielkim mieście. Natychmiast pojawiły się plotki o rzekomej kontynuacji hitowej produkcji z 2004 roku, opowiadającej o życiu czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Niestety będziemy musieli obejść się jedynie smakiem (piwa) i z sentymentem wrócić do starych odcinków serialu, które obejrzeć można na HBO GO.

Zobaczcie koniecznie, jak aktorka poradziła sobie wcielając się po latach w kultową Carrie Bradshaw w spocie wartym… pięć milionów dolarów! Dodamy tylko, że w reklamie towarzyszy jej Jeff Bridges, który również wcielił się w graną przez siebie postać sprzed dwóch dekad w filmie Big Lebowski.

Śmierć w „Seksie w wielkim mieście 3”! Wyciekł scenariusz, kluczowa postać umiera na samym początku filmu!

20 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”! Jak teraz wyglądają główne bohaterki?

Wojna na samym szczycie! Sarah Jessica Parker ma dość koleżanki z „Seksu w wielkim mieście”!


Lubisz pić piwo?

×