Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Znamy pierwsze wyniki oglądalności „Przyjaciółek”! Od tych liczb zależą dalsze losy kultowego serialu

Przyjaciółki serial oglądalność


Oglądalność serialu Przyjaciółki

Serwis Wirtualnemedia.pl opublikował pierwsze wyniki oglądalności serialu Przyjaciółki! Z analizy danych dostarczonych przez firmę Nielsen Audience Measurement wynika, że 11 sezon serialu ogląda średnio aż 1,84 mln widzów!

Oznacza to, że serial zyskał nowych widzów! Pierwsze odcinki emitowanej wiosną 2017 roku dziesiątej serii miały wyraźnie mniejszą oglądalność – przed telewizorem zasiadało wtedy średnio 1,77 milionów ludzi.

Produkcja Polsatu zajmuje obecnie trzecią pozycję na rynku. Lepsze są tylko emitowane równocześnie serial Ojciec Mateusz i program Sprawa dla reportera TVP1, które zajmują pierwsze miejsce, oraz Milionerzy i Kuchenne rewolucje produkowane przez TVN.

Serial o czterech przyjaciółkach, w które wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, ewidentnie ma mocną pozycję i jego fani mogą spać spokojnie. Z takimi wynikami Przyjaciółkom raczej nie grozi zdjęcie z anteny.

Anita Sokołowska miała wypadek na planie „Przyjaciółek”! Gwiazda poinformowała fanów o przykrym zajściu. „Biedna!” [WIDEO]

Jak naprawdę jest z przyjaźnią wśród gwiazd? Małgorzata Socha obaliła wszystkie mity! Czy znalazła w branży kumpelę na dobre i na złe? [WIDEO]

Nowa fryzura Magdaleny Stużyńskiej. Internauci: „W poprzedniej było lepiej”

Polsat w żałobie. Nie żyje twórca takich hitów jak „Przyjaciółki” i „Świat według Kiepskich”

Czy lubisz serial „Przyjaciółki”?Komentarzy: 1


Ania | 20 marca 2018, 06:19

Roman Gąsiorowska przy reszcie przyjaciółek wygląda jak wypłosz. Przykro mi to stwierdzić no przecież to młoda kobieta. I ta jej gra…w każdym filmie zachowawcza.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×