„Ranczo” wraca po trzech latach! W nowej odsłonie zabraknie jednak głównej gwiazdy hitu TVP!

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Kto nie zagra w serialu Ranczo?

Serial Ranczo wraca na antenę TVP. Już wiemy, kto zagra w kontynuacji hitowej produkcji, a kogo zabraknie w nowych odcinkach.

Dla fanów kultowego serialu Ranczo, mamy dobre wieści. Po trzech latach serial wznawia swoją produkcję. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, już niebawem widzowie zobaczą nową serię telewizyjnego hitu, najprawdopodobniej na jesieni. Z tego powodu zadowoleni są najbardziej aktorzy, którzy na taką nowinę czekali z utęsknieniem, chociaż nie wszyscy bohaterowie pojawią się w najnowszych odcinkach. Kogo zabraknie?

Super Experss zdradza obsadę nowych przygód bohaterów Rancza. Wiadomo, że na planie pojawi się Artur Barciś, który ponownie wcieli się w rolę Arka.

Prowadzono ze mną rozmowy. Wysłano mi scenariusz, przeczytałem i bardzo mi się spodobał. Bardzo chętnie wystąpię – zdradził Barciś

Kolejną gwiazdą, którą zobaczymy na antenie jest Ilona Ostrowska – serialowa Lucy:

Myślę, że się uda, ale zależy to od wielu struktur o których nie chcę opowiadać. Sztab ludzi, scenariusze, sytuacje, czas, itd…To wszystko zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy – wyjawiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Praca nad nowym sezonem Rancza ma ruszyć już latem tego roku. Niestety w nadchodzących przygodach bohaterów serialowych zabraknie uwielbianej przez widzów Eli Romanowskiej. Gwiazda już jakiś czas temu wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post, że raczej nie zagra w nowej serii:

Uwielbiałam postać Joli i cała ekipę.To był cudowny etap w moim życiu, taki początek, którego życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie znakomicie rozwijała. Ale mnie na pewno w tej części już nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, toby mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał , czas na nowe wyzwania i pokazanie się z innej strony. Ja się zmieniłam, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym.

Na otarcie łez warto dodać, że Ela już za kilka dni pojawi się w nowym sezonie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Fani Rancza ponownie na swoich ekranach zobaczą: Artura Barcisia, Ilonę Ostrowską, Cezarego Żaka oraz Pawła Królikowskiego. Prawdopodobnie pojawi się także wersja kinowa serialu.

Czekacie na nowe odcinki?

Odchudzona Ela Romanowska zaskoczyła samą siebie! Gwiazda pokazała się w zjawiskowej białej sukni! Prawdziwa królowa!

Co za news! „Ranczo” wraca, ale z okrojoną obsadą. Ela Romanowska tylko nam zdradziła szczegóły [WIDEO]

„Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę! [WIDEO]


Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo

Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo

Ilona Ostrowska wróci do Ranczo?

Ilona Ostrowska wróci do Ranczo?

Serial Ranczo otrzymał Złotą TeleKamerę 2017

Serial Ranczo otrzymał Złotą TeleKamerę 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×