Rak piersi w „Przyjaciółkach”. Główna bohaterka podda się w walce o życie? Znamy jej dalsze losy

Przyjaciółki, ostatni odcinek, 11 sezon

Przyjaciółki, ostatni odcinek, 11 sezon

Przyjaciółki: Zuza ma raka piersi

Scenarzyści serialu Przyjaciółki zadbali by w najnowszych odcinkach sporo się działo. Zuza (Anita Sokołowska), po tym jak wykryła niepokojącego guza, udała się na badania. Wiadomość, którą usłyszy od lekarza, będzie brzmiała jak wyrok, od którego dziewczyna spróbuje uciec.

Fani serialu wiedzą, że Zuza niedawno w swojej piersi wykryła guza. Niepokojące zgrubienie odbiło się na kondycji psychicznej bohaterki Anity Sokołowskiej – stała się opryskliwa dla otoczenia i zerwała kontakt z pozostałymi przyjaciółkami. Po dłuższym zastanowieniu Zuza udała się na wizytę kontrolną. Okazało się, że lekarz nie miał dla niej dobrych wieści – kilka tygodni w szpitalu pod obserwacją.

Zuza dowie się, że ma raka piersi. Początkowo podda się leczeniu i trafi na oddział onkologiczny. Długo tam nie wytrzyma i z niego ucieknie. Przytłoczy ją widok schorowanych ludzi. Choć ma dla kogo żyć, w domu czekają na nią Jasiek i dwóch małych synków, postanowi poddać się w walce z nowotworem.

Pomoc i pocieszenie znajdzie w ramionach matki, której opowie o problemie. Stefa, która pokonała raka piersi, podniesie ją na duchu. Wówczas Zuza jeszcze raz przemyśli swoją odważną decyzję. W efekcie kobieta wróci do szpitala, gdzie zdecyduje się na pełne leczenie złośliwej choroby.

Czy wygra trudną walkę?

„Czy można wyglądać gorzej?”. Małgorzata Socha po porodzie pokazała niekorzystne zdjęcie

Trzecie dziecko zakończy karierę Małgorzaty Sochy?! Aktorka nie planuje wracać do pracy!

Ciężarna gwiazda „Przyjaciółek” pokazała swój ogromny brzuch na okładce magazynu! Poród lada dzień


Przyjaciółki, premiera 12 sezonu

Przyjaciółki, premiera 12 sezonu

Przyjaciółki 12.sezon

Przyjaciółki 12.sezon

Serialowe

Serialowe "Przyjaciółki" rozpoczęły weekend

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×