Szukaj

To już koniec „Przyjaciółek”?! Anita Sokołowska poważnie zaniepokoiła fanów! „Nakręciliśmy ostatnią, finałową scenę”

Kiedy premiera 11. sezonu serialu "Przyjaciółki"?

Kiedy premiera 11. sezonu serialu "Przyjaciółki"?

Przyjaciółki. Zakończono zdjęcia do 11 sezonu show

Anita Sokołowska napędziła fanom strachu. Gwiazda, która bryluje na salonach i w serialu Przyjaciółki jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce, a kreacja Zuzy zapewniła jej grono wiernych fanów. Niedawno podzieliła się zdjęciami z planu serialu informując, że… Właśnie nakręciła ostatnią scenę w 11 sezonie!

Wczoraj nakręciliśmy z Panem Bukowskim ???????? ostatnią finałową scenę 11 serii Przyjaciółek. Czy Zuza i Jasiek będą razem? Wszystko wyjaśni się w ostatnim 12 odcinku. A Wy jak uważacie? Powinni być razem? ????

Kilka dni później aktorka potwierdziła, że prace na planie zostały wstrzymane:

Zakończyłam dziś zdjęcia do 11 serii Przyjaciółek, a ostatnią scenę grałam z tymi wariatami @przyjaciolkipolsat od poniedziałku zaczynam intensywne próby do spektaklu „Modern Slavery” – premiera 17go maja w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie – serdecznie Was zapraszam do teatru i przed telewizory #modernslavery#theatre

Fani byli niesamowicie zaniepokojeni i dopytywali czy to oznacza, że po 11 sezonach serial na dobre zniknie z ekranów. W relacji na oficjalnym Facebooku Joanna Liszowska wyjawiła, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od nich:

Jeśli są widzowie, którzy chcą nas oglądać dalej… No poważnie, wszystko w Waszych rękach. Bez widzów nie istniejemy. Jeśli nasi wierni widzowie będą z nami  to kto wie, kto wie. My ze swojej strony zrobimy wszystko, żebyście nie byli zawiedzeni – powiedziała gwiazda

Biorąc pod uwagę niesamowitą popularność serialu i sympatię, jaką widzowie darzą szalone tytułowe przyjaciółki, nie mamy się chyba o co martwić. Myślicie, że wrócą na 12 sezon?

Przyjaciółki: Przełomowe wyznanie Zuzy i ostra kłótnia Anki z Bartkiem

“Przyjaciółki” bez Małgorzaty Sochy! Przez trzecią ciążę zniknie z serialu?! Komentarz nie pozostawia wątpliwości

Polsat w żałobie. Nie żyje twórca takich hitów jak “Przyjaciółki” i “Świat według Kiepskich”


Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×