Szukaj

Przyjaciółki: Już wiadomo kto jest ojcem dziecka Zuzy! Wystarczyło jedno zdjęcie które mówi wszystko!

Przyjaciółki 11 sezon

Przyjaciółki: kto jest ojcem dziecka Zuzy?

Finał 10. sezonu serialu Przyjaciółki z pewnością wywołał wiele emocji wśród fanów. Wszystko za sprawą niespodziewanego zajścia w ciążę, przez z jedną z głównych bohaterek. Mowa tutaj o Zuzie, graną przez Anitę Sokołowską.

Telewizja Polsat już jakiś czas temu potwierdziła, że na pewno powstanie 11. sezon hitu. Słowo zostało dotrzymane i ekipa jest już na planie, przygotowując nowe odcinki z perypetiami popularnych bohaterów. Dlatego nie nikną spekulacje, na temat tego, kto jest ojcem dziecka Zuzy?!

Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero wiosną 2018, gdy wystartuje nowy sezon Przyjaciółek. Natomiast jakiś czas temu,  Anita Sokołowska zamieściła na Instagramie tajemnicze zdjęcie z kolegą z planu. A dokładnie z Markiem Bukowskim, który wciela się w rolę Jaśka.

Fotografia wzbudziła w sieci dużą sensację. Fani zaczęli spekulować, jakoby Jasiek był ojcem dziecka Zuzy. Dowodem na to ma być udostępnione zdjęcie, na których aktorzy wyglądają na zmęczonych rodziców.

Zmęczeni rodzicielstwem – napisała jedna z internautek.

Dziecko was wykończyło? – zapytała druga.

Zmęczeni obowiązkami – komentowała kolejna.

Zmęczeni rodzice – czytamy.

A Wy jak sądzicie? Jest coś na rzeczy?

Przyjaciółki: W 11 sezonie jeszcze więcej emocji niż w ostatnim! Wiemy co czeka bohaterki serialu!

Ta gwiazda umknęła fotoreporterom podczas 25-lecia Polsatu! A szkoda, bo wyglądała naprawdę pięknie!

Ociekająca seksem Agnieszka Sienkiewicz kusi nagim biustem na okładce kolorowego magazynu! Jej drapieżne wcielenie może namieszać na portalach plotkarskich!


Czy lubisz serial “Przyjaciółki”?

×