Szukaj

Jedna z „Przyjaciółek” zapadnie na poważną chorobę! Scenarzyści nie mieli dla niej żadnej litości

Przyjaciółki - Inga padnie w depresję

„Przyjaciółki”. Inga popadnie w depresję

Już niedługo na antenę powrócą Przyjaciółki wraz z 12 sezonem, a do sieci trafia coraz więcej „smaczków” z nowych odcinków. Wiadomo już, że Wiki będzie w ciąży, a Zuza wróci do byłego partnera. Niestety, dla Ingi scenarzyści przygotowali niezbyt przyjemne przygody. Jak się okazuje, w najbliższych odcinkach jej życie zamieni się w koszmar.

Małgorzata Socha miała przed sobą niezłe aktorskie wyzwanie. Musiała przekonująco oddać na ekranie… depresję. Właśnie na tą poważną chorobę psychiczną zapadła bowiem Inga, grana przez nią przyjaciółka. Kobietę czeka prawdziwa lawina nieszczęść, a wszystko przez to, że straciła pracę. To doprowadziło do serii niefortunnych zdarzeń.

Inga będzie zapadała w mrok stopniowo. Nie będzie o siebie dbała, przytyje – tak scenarzyści tłumaczą ciążowy brzuszek Sochy 😉 – a fakt, że nie będzie mogła sama utrzymać swoich córeczek będzie ją tylko dodatkowo przybijał. Będzie musiała żyć z alimentów, które będą płacili ojcowie jej córek, Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek).

Robert będzie miał do Ingi pretensje, że siedzi w domu, nie dba o siebie i nie obchodzi jej los córek. Zamiast wyciągnąć do niej pomocną dłoń, wpędzi ją tylko w większe poczucie winy, co doprowadzi do pogłębienia się choroby. Inga będzie przybita, załamana i coraz mniej chętna do tego, by walczyć o lepsze życie. Na szczęście jej przyjaciółki staną na wysokości zadania.

 

Uda im się pomóc Indze?

Zaskakujące zmiany w nowym 12 sezonie „Przyjaciółek”! Tego się nikt nie spodziewał!

Przyjaciółka Meghan Markle opublikowała istne cudo na Instagramie! To zdjęcie z owianego legendami wesela książecej pary!

Rodzina jednej z „Przyjaciółek” niedługo się powiększy. Znamy płeć i imię dziecka Zuzy!


Przyjaciółki, premiera 12 sezonu

Przyjaciółki, premiera 12 sezonu

Przyjaciółki 12.sezon

Przyjaciółki 12.sezon

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×