Szukaj

Serial „Przyjaciółki” traci wielką gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!

Przyjaciółki: obsada serialu

Przyjaciółki: obsada serialu

Która z tytułowych przyjaciółek opuszcza obsadę serialu? Na szczęście żadna! Scenarzyści zadecydowali, że pracę straci Dominika Ostałowska, która w produkcji grała od zeszłej jesieni. Znamy powód zaskakującej decyzji.

W dobie Internetu i jego różnych platform ciężko o zadowalające wyniki oglądalności emitowanych w telewizji seriali. Zdarzają się jednak wyjątki. Niekwestionowanym liderem jest M jak Miłość, który średnio ogląda 5,5 miliona osób. Tuż za nim plasują się Barwy Szczęścia i Przyjaciółki. Ten ostatni produkowany jest przez Polsat i aktualnie widzowie mogą śledzić losy jego bohaterów już po raz 13.

Głównymi postaciami są tam tytułowe przyjaciółki grane przez: Małgosię Sochę, Agnieszkę Sienkiewicz, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdę Stużyńską. Ich wątki co sezon są bardzo rozbudowywane. Jesienią zmiany nastąpiły głównie w życiu serialowej Anki granej przez tę ostatnią. Na jej drodze pojawiła się Olga, w którą wcieliła się Dominika Ostałowska. Jest to bardzo upierdliwa i niekoleżeńska prawniczka, która zatrudniła Strzelecką w swojej kancelarii. I choć wydawało się, że może w produkcji zagościć na dłużej, okazało się zupełnie inaczej. Jak donosi Fakt, 48-latka właśnie straciła pracę:

Widzowie nie lubili granej przez nią postaci, która była wredotą i dała w kość Ance. Scenarzyści postanowili, że Anka zwolni się z kancelarii, w której pracowała z Olgą, bo postanowi zostać stewardessą – donosi informator.

Będziecie tęsknić za gwiazdą? Dla fanów mamy dobre wieści. Aktorkę można podziwiać w serialu M jak Miłość, do którego wróciła po kilku latach przerwy. Z aktualnych obserwacji wynika również, że wątek jej bohaterki dopiero się rozwija, bowiem serialowa Marta Wojciechowska (z domu Mostowiak) przeprowadziła się do Warszawy, a jej syn Łukasz (Jakub Józefowicz), który handluje narkotykami będzie miał poważne kłopoty.

Każdy odcinek serialu można obejrzeć na platformie VOD, lub premierowo w poniedziałki i wtorki o 20:55 w telewizyjnej Dwójce.

Zobacz: To będzie hit jesieni! Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach kontynuacji “39 i pół”! Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz: To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!

Zobacz: Gwiazda “Lokatorów” po latach wróciła na salony! Wygląda lepiej niż za czasów słynnego serialu!


Dominika Ostałowska i Adrian Żuchewicz

Dominika Ostałowska i Adrian Żuchewicz

Dominika Ostałowska – Polsat, ramówka jesień 2018

Dominika Ostałowska – Polsat, ramówka jesień 2018

Szczupła Dominika Ostałowska

Szczupła Dominika Ostałowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×