Szukaj

Dramat w „Przyjaciółkach”! Ciężarna Patrycja spadnie ze schodów! Czy poroni?

Upadek Patrycji w Przyjaciółkach

Upadek ciężarnej Patrycji ze schodów

Zuza (Anita Sokołowska) spotyka się z Jaśkiem (Marek Bukowski) pod pretekstem rozliczenia za dom. Wybucha między nimi kłótnia, która przeradza się w namiętność. Patrycja (Joanna Liszowska) ma mdłości, ale ukrywa ciążę przed teściową. Eli (Elżbieta Jarosik) nie daje to spokoju i przynosi jej test ciążowy. Zuza próbuje przekonać Patrycję, żeby powiedziała Wiktorowi (Paweł Deląg) o ciąży. Prokurator, z którym Paweł (Bartek Kasprzykowski) załatwiał sprawę Julki (Nicole Bogdanowicz), został aresztowany za łapówkarstwo. Paweł nie ma wyjścia i prosi o pomoc Wiktora. Panowie wychodzą na drinka. Niespodziewanie dołącza do nich Wika (Roma Gąsiorowska). Paweł odprowadza Wikę do domu, pijany zasypia na jej kolanach… Kuba (Wojciech Mecwaldowski) oznajmia Wice, że zamierza odejść od żony. Żółkowski (Kamil Maćkowiak) wręcza Indze kwiaty i zaprasza ją na koleżeńską kolację.

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku Przyjaciółek? Zobaczcie zwiastun dziesiątego odcinka. Emisja już w czwartek 3 maja, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Z „Korony Królów” znika jedna z głównych postaci! Aktorka pożegnała się z fanami we wzruszających słowach. „To była przygoda życia”

Seksowna Adriana Kalska musi pilnować przystojnego Mikołaja Roznerskiego! Na horyzoncie pojawiła się jego była dziewczyna!

Ale numer w „M jak miłość”! Kinga Zduńska jest w ciąży, ale… nie z Piotrkiem?!


Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×