Fani „O mnie się nie martw” w żałobie. Nie żyje główna bohaterka

O mnie się nie martw. Śmierć Igi

O mnie się nie martw. Śmierć Igi

Śmierć Igi w „O mnie się nie martw”

Śmierć Igi w O mnie się nie martw wstrząśnie widzami. Wiadomo już, kiedy po raz ostatni w serialu TVP zagra Joanna Kulig. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach 10. sezonu.

Smutne wiadomości dla fanów O mnie się nie martw. Z obsady znika Joanna Kulig, która wciela się w postać Igi. Wiadomo już, że jedna z kluczowych bohaterek odejdzie raz na zawsze w dramatycznych okolicznościach. Po raz ostatni zobaczymy ją w dziewiątym sezonie. Co wydarzy się w kolejnej transzy serialu?

Nowe odcinki O mnie się nie martw rozpoczną się od obwieszczenia informacji o śmierci Igi. Smutna wiadomość zostanie przekazana jej córkom i partnerowi, dla którego życie przestanie mieć sens. Serialowy Marcin (Stefan Pawłowski) znajdzie się w objęciu dramatycznych wydarzeń. Mężczyzna będzie musiał pogodzić samotne wychowywanie dziewczynek z postępującą depresją.

Moi drodzy! Ruszyły zdjęcia do sezonu numer X. Mimo poważnej miny, rozpiera mnie radość i duma, że to już tyle czasu trwa przygoda z „O mnie się nie martw” telewizji TVP. Dziękuję Wam, że jesteście z nami! – napisał aktor na swoim Instagramie.

Mamy też dobre wiadomości. Marcin długo nie pozostanie samotny. Już teraz plotkuje się, że pustkę w jego sercu po Idze wypełni jedna z trzech bohaterek, które mają dołączyć do obsady O mnie się nie martw.

Dlaczego Joanna Kulig nie gra w „O mnie się nie martw”?

Powód zniknięcia Joanny Kulig z obsady serialu TVP wydaje się być oczywisty. Gwiazda obecnie skupia się na swojej zagranicznej karierze. Od kilku miesięcy polska aktorka plasuje się w czołówce najgorętszych postaci świata Hollywood. Niewykluczone, że za rolę w filmie Zimna wojna otrzyma nawet nominację do Oscara dla Najlepszej pierwszoplanowej aktorki. Ponadto Kulig jest w ciąży, więc przerwa od pracy jest raczej nieunikniona.

Huczne baby shower w „M jak miłość”! Kinga Zduńska miała lepszą imprezę niż sama Kasia Cichopek! Wyciekła cała scena [WIDEO]

Legenda kina miała zagrać Marysię w „M jak miłość”! To nie Małgorzata Pieńkowska była na celowniku producentów serialu

Marta Wierzbicka po odejściu z „Na Wspólnej” miała zrobić wielką karierę. Oto, gdzie teraz zagra


O mnie się nie martw 3 sezon, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) Fotografia: Facebook.com

O mnie się nie martw 3 sezon, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) Fotografia: Facebook.com

Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), fot: Facebook

Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), fot: Facebook "O mnie się nie martw"

O mnie się nie martw 3 sezon, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Oliwka (Oliwia Dąbrowska), Helenka (Maja Kwaśny), fot: Facebook.com

O mnie się nie martw 3 sezon, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Oliwka (Oliwia Dąbrowska), Helenka (Maja Kwaśny), fot: Facebook.com

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×