Szukaj

Gwiazdy “Na Wspólnej” 15 lat temu wyglądały… zupełnie inaczej. Niektórych ciężko rozpoznać na starych zdjęciach! Zobaczcie jak się zmienili [GALERIA]

Na Wspólnej stare zdjęcia gwiazd

Stare zdjęcia gwiazd serialu Na Wspólnej. Jak się zmieniły?

Serial telewizyjny Na Wspólnej, emitowany jest w telewizji TVN od 27 stycznia 2003 roku. W tym roku minęła 15 rocznica od emisji pierwszego odcinka. Przez ten czas widzowie zdążyli polubić i zaprzyjaźnić się z bohaterami popularnego tasiemca.

Fabuła serialu koncentruje są wokół losów przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie założyli spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

Przypomnijmy sobie obsadę, która towarzyszy telewidzom od samego początku powstania serialu. Wśród nich są m.in. takie gwizdy jak: niezastąpiona Bożena Dykiel, Grażyna Wolszczak, Ilona Wrońska, Renata Dancewicz, Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. Niektórzy, tak jak na przykład aktorka Ewa Gorzelak czy też Matylda Damięcka rozstali się na jakiś czas z serialem, z kolei w epizodycznych rolach mogliśmy zobaczyć innych aktorów takich jak: Martę Wiśniewską, Edytę Herbuś, Patrycję Kazadi czy też Joannę Moro. Serial utorował też drogę kariery wielu nowym gwiazdom. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynały w nim m.in. Anna Guzik i Marta Wierzbicka. Aktorki do obsady dołączyły w 2005 roku.

Joanna Jabłczyńska wręcz dorastała na oczach widzów, którzy mieli tę niezwykłą możliwość, żeby przyjrzeć się, jak z młodej dziewczynki, aktorka przeobrażała się w piękną kobietę. Podobna sytuacja była z Jakubem Wesołowskim, który, tak jak jego serialowa koleżanka, również dojrzewał na oczach telewidzów. Z frywolnego chłopca, z dnia na dzień, stawał się przystojnym dżentelmenem. Telewidzowie mogli przyglądać się również zarówno doskonałej grze aktorskiej, jak też niezwykłym kreacjom znakomitej i jedynej w swoim rodzaju Bożenie Dykiel, obdarzonej niezwykłą urodą Grażynie Wolszczak, a także nieocenionej Annie Korcz. Nie można nie wspomnieć przy tej okazji o postaci Mieczysława Hryniewicza, którego widzowie darzą dużą sympatią, a także o metamorfozie Anny Guzik, czy też Renaty Dancewicz.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmienili się aktorzy.

Baby boom nie odpuszcza. Gwiazda „Na Wspólnej” spodziewa się dziecka!

Anna Guzik przeszła ogromną metamorfozę! Na początku kariery nie była taka piękna. Przypominamy jej stare zdjęcia


Oglądasz Na Wspólnej?

×