Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor...

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018:...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”
Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!
Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów...

Dziś poniedziałek, 21.05.2018

Gwiazdy „Na Wspólnej” 15 lat temu wyglądały… zupełnie inaczej. Niektórych ciężko rozpoznać na starych zdjęciach! Zobaczcie jak się zmienili [GALERIA]

Na Wspólnej stare zdjęcia gwiazd


Stare zdjęcia gwiazd serialu Na Wspólnej. Jak się zmieniły?

Serial telewizyjny Na Wspólnej, emitowany jest w telewizji TVN od 27 stycznia 2003 roku. W tym roku minęła 15 rocznica od emisji pierwszego odcinka. Przez ten czas widzowie zdążyli polubić i zaprzyjaźnić się z bohaterami popularnego tasiemca.

Fabuła serialu koncentruje są wokół losów przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie założyli spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

Przypomnijmy sobie obsadę, która towarzyszy telewidzom od samego początku powstania serialu. Wśród nich są m.in. takie gwizdy jak: niezastąpiona Bożena Dykiel, Grażyna Wolszczak, Ilona Wrońska, Renata Dancewicz, Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. Niektórzy, tak jak na przykład aktorka Ewa Gorzelak czy też Matylda Damięcka rozstali się na jakiś czas z serialem, z kolei w epizodycznych rolach mogliśmy zobaczyć innych aktorów takich jak: Martę Wiśniewską, Edytę Herbuś, Patrycję Kazadi czy też Joannę Moro. Serial utorował też drogę kariery wielu nowym gwiazdom. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynały w nim m.in. Anna Guzik i Marta Wierzbicka. Aktorki do obsady dołączyły w 2005 roku.

Joanna Jabłczyńska wręcz dorastała na oczach widzów, którzy mieli tę niezwykłą możliwość, żeby przyjrzeć się, jak z młodej dziewczynki, aktorka przeobrażała się w piękną kobietę. Podobna sytuacja była z Jakubem Wesołowskim, który, tak jak jego serialowa koleżanka, również dojrzewał na oczach telewidzów. Z frywolnego chłopca, z dnia na dzień, stawał się przystojnym dżentelmenem. Telewidzowie mogli przyglądać się również zarówno doskonałej grze aktorskiej, jak też niezwykłym kreacjom znakomitej i jedynej w swoim rodzaju Bożenie Dykiel, obdarzonej niezwykłą urodą Grażynie Wolszczak, a także nieocenionej Annie Korcz. Nie można nie wspomnieć przy tej okazji o postaci Mieczysława Hryniewicza, którego widzowie darzą dużą sympatią, a także o metamorfozie Anny Guzik, czy też Renaty Dancewicz.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmienili się aktorzy.

Baby boom nie odpuszcza. Gwiazda „Na Wspólnej” spodziewa się dziecka!

Anna Guzik przeszła ogromną metamorfozę! Na początku kariery nie była taka piękna. Przypominamy jej stare zdjęcia

Oglądasz Na Wspólnej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×