Gwiazdy „Na Wspólnej” 15 lat temu wyglądały… zupełnie inaczej. Niektórych ciężko rozpoznać na starych zdjęciach! Zobaczcie jak się zmienili [GALERIA]

Na Wspólnej stare zdjęcia gwiazd

Na Wspólnej stare zdjęcia gwiazd

Stare zdjęcia gwiazd serialu Na Wspólnej. Jak się zmieniły?

Serial telewizyjny Na Wspólnej, emitowany jest w telewizji TVN od 27 stycznia 2003 roku. W tym roku minęła 15 rocznica od emisji pierwszego odcinka. Przez ten czas widzowie zdążyli polubić i zaprzyjaźnić się z bohaterami popularnego tasiemca.

Fabuła serialu koncentruje są wokół losów przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie założyli spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

Przypomnijmy sobie obsadę, która towarzyszy telewidzom od samego początku powstania serialu. Wśród nich są m.in. takie gwizdy jak: niezastąpiona Bożena Dykiel, Grażyna Wolszczak, Ilona Wrońska, Renata Dancewicz, Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. Niektórzy, tak jak na przykład aktorka Ewa Gorzelak czy też Matylda Damięcka rozstali się na jakiś czas z serialem, z kolei w epizodycznych rolach mogliśmy zobaczyć innych aktorów takich jak: Martę Wiśniewską, Edytę Herbuś, Patrycję Kazadi czy też Joannę Moro. Serial utorował też drogę kariery wielu nowym gwiazdom. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynały w nim m.in. Anna Guzik i Marta Wierzbicka. Aktorki do obsady dołączyły w 2005 roku.

Joanna Jabłczyńska wręcz dorastała na oczach widzów, którzy mieli tę niezwykłą możliwość, żeby przyjrzeć się, jak z młodej dziewczynki, aktorka przeobrażała się w piękną kobietę. Podobna sytuacja była z Jakubem Wesołowskim, który, tak jak jego serialowa koleżanka, również dojrzewał na oczach telewidzów. Z frywolnego chłopca, z dnia na dzień, stawał się przystojnym dżentelmenem. Telewidzowie mogli przyglądać się również zarówno doskonałej grze aktorskiej, jak też niezwykłym kreacjom znakomitej i jedynej w swoim rodzaju Bożenie Dykiel, obdarzonej niezwykłą urodą Grażynie Wolszczak, a także nieocenionej Annie Korcz. Nie można nie wspomnieć przy tej okazji o postaci Mieczysława Hryniewicza, którego widzowie darzą dużą sympatią, a także o metamorfozie Anny Guzik, czy też Renaty Dancewicz.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmienili się aktorzy.

Zobacz: Baby boom nie odpuszcza. Gwiazda “Na Wspólnej” spodziewa się dziecka!

Zobacz: Anna Guzik przeszła ogromną metamorfozę! Na początku kariery nie była taka piękna. Przypominamy jej stare zdjęcia


Bożena Dykiel - 2003

Bożena Dykiel - 2003

Bożena Dykiel - 2018

Bożena Dykiel - 2018

Mieczysław Hryniewicz - 2003

Mieczysław Hryniewicz - 2003

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×