Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Na dobre i na złe: Szykują się wielkie emocje. Wiktoria zajdzie w ciążę! Wiemy już kto będzie ojcem dziecka!

Na dobre i na złe ciąża Katarzyny Dąbrowskiej


Ciąża Wiktorii w Na dobre i na złe

Chociaż Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) w Na dobre i na złe rozstali się, to nie wykluczone, że producenci dadzą im jeszcze jedną szansę.

Katarzyna Dąbrowska udzieliła ostatnio wywiadu dla tvp.pl, w którym zdradziła, że nie tylko może wróci do Adama, ale prawdopodobnie urodzi mu dziecko!

Ciąża doktor Condalidy będzie sporym wydarzeniem w kolejnych odcinkach serialu. Zanim jednak będzie mogła pochwalić się błogosławionym stanem, dojdzie do pojednania z Krajewskim. Z informacji Super seriali dowiadujemy się, że Wiktoria pod wpływem silnych przeżyć wpadnie Adamowi w ramiona.

Niedługo widzowie zobaczą w „Na dobre i na złe” wątek kryminalny. W Leśnej Górze pojawi się bohater cierpiący na zespół stresu pourazowego, który wywoła spore zamieszanie. Wiktoria wyjdzie z tego wszystkiego cało, choć wcale nie będzie to oczywiste, a potem, w przypływie emocji, rzuci się w ramiona Krajewskiemu. Do głosu dojdzie instynkt. Może tym razem zajdzie w ciążę?

Warto przypomnieć, że Wiktoria starała się o dziecko już w 683 odcinku Na dobre i na złe. Bohaterka Katarzyny Dąbrowskiej zrobiła test ciążowy, którzy miał negatywny wynik. Wówczas okazało się, że niepokojące „ciążowe” objawy były zwykłym zatruciem pokarmowym.

Ciąża w Na dobre i na złe to dopiero numer! Czekamy.

Miarka się przebrała! 10-letni syn Dominiki Ostałowskiej nieźle dał popalić tabloidom! A razem z nim Julia Wróblewska!

Wydało się! Do obsady „Na dobre i na złe” w 2018 roku dołączy wielka serialowa gwiazda!

Karolina Borkowska z „Na dobre i na złe” zafundowała sobie spektakularną metamorfozę! Teraz aż ciężko ją rozpoznaćKomentarzy: 4


EWA | 16 stycznia 2018, 13:56

Wiki i Adam super para kibicuje im


Gość | 15 stycznia 2018, 09:08

Tylko nie Radwan! Niech nie robią z Wiki puszczalskiej laski co sypia z połową szpitala! Tylko Adam!


Gość | 15 stycznia 2018, 09:07

Wiktoria i Adam to najfajniejsza para w serialu! Kibicuje im z całych sił.


Gość | 12 stycznia 2018, 10:26

Lubie ten film ale uważam że Wiktoria z Adamem nie powini już być razem co serial podobne wątki…. Moze tak Wiktoria z Radwanem…..


Dodaj komentarz
×