Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Ale niespodzianka! Do “Na dobre i na złe” po dwóch latach powraca ukochana postać widzów!

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"

Namiesza w życiu bohaterów?

Marian Opania powraca od “Na dobre i na złe”

Marian Opania przez 17 lat wcielał się w jednego z najbardziej lubianych bohaterów w Na dobre i na złe. Nic więc dziwnego, że gdy ogłoszono, że aktor odchodzi z sagi o szpitalu w Leśnej Górze, fani byli zdruzgotani. Przez dwa lata zdążyli już przywyknąć do tego, że Opania nie występuje w serialu, ale nigdy się z tym nie pogodzili. I bardzo dobrze, bo już niedługo aktor powróci do serialu!

Jak donosi jeden z tabloidów, Tadeusz Zybert znów pojawi się na serialowej tapecie:

Teraz jako doświadczony profesor medycyny będzie wykładowcą na uczelni. Rola dla pana Mariana jest już pisana i powstaje scenariusz z jego udziałem. Wszyscy go lubią i przez kilka lat brakowało go na planie. Ekipa już się cieszy. I jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu aktor pojawi się na planie – zdradziła Faktowi osoba z produkcji serialu

Bez wątpienia zadowolony jest również sam zainteresowany, który ostatnimi czasu mocno zniknął z show-biznesowego radaru. Nie udzielał się w filmach czy serialach, nie widywano go również zbyt często na scenie. Powrót do praktykowania ukochanego zawodu na pewno sprawi mu przyjemność, a fanów szalenie ucieszy.

Czekacie już na pierwsze odcinki z jego udziałem?

Piękna gwiazda „Na dobre i na złe” wcześniej pokazała nagi biust, a teraz odsłoniła swoje pośladki! Mamy już komplet!

Na dobre i na złe: Co ze ślubem Wiktorii i Adama? Katarzyna Dąbrowska wyjawiła pilnie strzeżony sekret

Gwiazda „Na dobre i na złe” jest w ciąży! Słodki sekret wyszedł na jaw“Diagnoza” czy “Na dobre i na złe”? Który serial wolisz?

×