Marta Wierzbicka po odejściu z „Na Wspólnej” miała zrobić wielką karierę. Oto, gdzie teraz zagra

Rola Marty Wierzbickiej w Pierwszej miłości

Marta Wierzbicka dała się poznać widzom TVN-u jako niepokorna Ola z serialu Na Wspólnej. Fani zawiłej historii rodziny Brzozowskich bardzo polubili kolorową bohaterkę, jednak nieoczekiwanie aktorka po 12 latach zrezygnowała z gry w popularnym tasiemcu. Marta postanowiła zadbać o swoją karierę, miała zamiar rozwijać swój talent poza sceną serialową. Być może myślała ambitnie o deskach teatralnych:

Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania. Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca – poinformowała w czerwcu Marta.

Niestety o nowych wybitnych kreacjach filmowych i teatralnych gwiazdy Playboya nikt nie słyszał. Sama aktorka również nie chwaliła się cudownymi projektami. Dopiero po kilku miesiącach przerwy Marta uaktywniła się w mediach, informując swoich fanów, że niebawem zobaczymy ją w nowym serialu w konkurencyjnej stacji.

Tym upragnionym wielkim wyzwaniem Marty Wierzbickiej okazała się być rola w serialu Pierwsza miłość, w którym aktorka pojawi się już w styczniu 2019 roku. Seksowna Marta zagra Weronikę – zawodową tenisistką nękaną przez stalkera. Wierzbicka zagra u boku Jana Janowskiego, który wcieli się w intrygującego ją przystojnego Grzegorza. Fani Marty liczą zatem na ognisty romans z Grzegorzem.

Czy będą sceny seksu z Martą i Grzegorzem? Tego jeszcze nie wiemy. Jedno jest jednak pewne, Grażyna Wolszczak, która gra partnerkę sportowca, będzie bardzo zazdrosna o swojego przystojniaka. Z pewnością będzie to ciekawy wątek, bo jak wiadomo aktorki znają się doskonale z planu Na Wspólnej. Taka przyjaźń ułatwi im pracę w nowym serialu.

Czekacie na odcinki z udziałem Marty Wierzbickiej?

„Lajtowo erotyczne” zdjęcie Marty Wierzbickiej podzieliło fanów! Wszystko przez jej uda!

Marta Wierzbicka spaliła się ze wstydu! Paparazzi przyłapali ją na łamaniu prawa w biały dzień

Marta Wierzbicka okryła swoje cudne piersi męską koszulą i zapomniała założyć spodni! Zrobiła show na stole, widoki były nieziemskie!


Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu "Czarna komedia". 10-lecie Teatru Kamienica

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu "Czarna komedia". 10-lecie Teatru Kamienica

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu "Czarna komedia". 10-lecie Teatru Kamienica

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×