Szukaj

Odmieniona Małgorzata Socha wróciła na plan „Przyjaciółek” i wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Dotarliśmy do pierwszych zdjęć!

Małgorzata Socha Przyjaciółki powrót do serialu

Małgorzata Socha Przyjaciółki powrót do serialu

Małgorzata Socha na planie Przyjaciółek po porodzie

Urlop macierzyński dla Małgorzaty Sochy dobiegł końca. Ostatnio aktorka została przyłapana na planie serialu Przyjaciółki, gdzie wyglądała przepięknie. Najwyraźniej macierzyństwo jej służy i ciężko zgodzić się z nią czytając opis pod jednym z ostatnich ze zdjęć na jej profilu na Instagramie, w którym sugeruje, że wygląda… nie najlepiej.

Zdjęcia Sochy po porodzie

Socha w pełnym makijażu, bez ciążowych krągłości, wzięła udział w nagraniu pierwszego odcinka ze swoim udziałem po dłuższej nieobecności. Zdjęcia trafiły do internetu. Małgorzata wygląda przepięknie – ma nie tylko promienną cerę, pełne pozytywnej energii spojrzenie i nową stylową fryzurę, ale przede wszystkim widać, że sympatyczna aktorka wróciła do dawnej sylwetki.

Jeszcze kilka tygodni temu Małgosia zbijała zbędne kilogramy, które pozostały jej po urodzeniu syna, dzisiaj nie ma już po nich ani śladu. Co ciekawe, aktywna na Instagramie gwiazda, w temacie powrotu do pracy na razie milczy. Wiadomo jednak, że do ostatniej chwili maksymalnie wykorzystała przerwę od Przyjaciółek poświęcając się swoim dzieciom – piekła z nimi ciastka, czytała książki i chodziła na spacery.

Co u Ingi w Przyjaciółkach?

Przypomnijmy, że u serialowej bohaterki Sochy zaszły spore zmiany. W ostatnich odcinkach, w których Małgorzata zagrała na długo przed porodem, w życiu Gruszewskiej sporo się zmieniło.

Inga nie ma pracy, choruje na depresję, nie radzi sobie z wychowywaniem córki, a na dodatek ledwo wiąże koniec z końcem. Dodatkowym problemem jest dla niej większa waga spowodowana zajadaniem stresu słodyczami.

Czekacie na nowe odcinki?

Gwiazdy pokochały koszulki Łukasza Jemioła! Wojciechowska, Chodakowska, Socha, Wellman… Kto jeszcze?

Małgorzata Socha bez makijażu uwija się z córką w kuchni! Z takim sprzętem i talentem wygrałaby nawet „MasterChefa”!

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała swojego słodkiego synka Stasia! Gwiazda jest bez makijażu i wygląda bosko!


Małgorzata Socha po porodzie na planie Przyjaciółek

Małgorzata Socha po porodzie na planie Przyjaciółek

Przyjaciółki: Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Sochy na planie serialu po porodzie

Przyjaciółki: Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Sochy na planie serialu po porodzie

Małgorzata Socha w serialu Przyjaciółki zmieniła fryzurę

Małgorzata Socha w serialu Przyjaciółki zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×