Wraca temat powrotu Małgorzaty Kożuchowskiej do „M jak miłość”! Może mocno namieszać w serialu!

Małgorzata Kożuchowska, M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska, M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska wróci do M jak miłość?

Małgorzata Kożuchowska przez 11 lat była jedną z czołowych gwiazd M jak miłość. Aktorka wcielała się w postać Hanki Mostowiak – bohaterki, która zginęła w efekcie wypadku samochodowego. Czy jest szansa na to, by gwiazda jeszcze raz pojawiła się w serialu? Okazuje się, że producenci wpadli na genialny pomysł.

Nie da się ukryć, że Małgorzata jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd w branży serialowej. Kożuchowska niczym magnes działa na producentów największych hitów, w końcu publiczność uwielbia jej aktorskie kreacje. Ostatnio 47-latka zakończyła rolę w serialu TVN Druga Szansa. Obecnie można oglądać ją w Rodzince.pl, która niezmiennie bije rekordy popularności.

Podobno TVP ma otwartą furtkę do negocjacji z aktorką na temat kolejnej współpracy. Wydaje się, że nie ma dla Kożuchowskiej właściwszej produkcji niż serial M jak miłość, którego przez lata była gwiazdą. Jak na taką rewelację reagują osoby pracujące na planie sagi o rodzinie Mostowiaków, w której np. niedługo widzowie zobaczą nowe sceny – krótkie retrospekcje – z udziałem zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)?

Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu – przyznała w Super Expressie osoba z produkcji.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w M jak miłość?

Zaskakująca przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej! Tak długich włosów nie miała od dawna! „Obłędna!”

Małgorzata Kożuchowska mogłaby uczyć stylu Meghan Markle! Na pokazie mody wyglądała lepiej niż brytyjska księżna!

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami


Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski 2000 rok

Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski 2000 rok

Małgorzata Kożuchowska 2000 rok

Małgorzata Kożuchowska 2000 rok

Małgorzata Kożuchowska – Flesz Fashion Night 2018

Małgorzata Kożuchowska – Flesz Fashion Night 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×