Magdalena Boczarska zdradziła krwawy finał serialu „Pod powierzchnią”! Internauci są zawiedzeni zakończeniem

Magda Boczarska pokazała finałowe zdjęcie Pod powierzchnia

Nowa produkcja TVN, Pod Powierzchnią, od pierwszego odcinka wciągnęła widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Zwyczajne polskie małżeństwo skrywające przed światem swoją mroczną tajemnicę. Dodatkowo ojciec i zbuntowana nastolatka próbują na nowo stworzyć rodzinę. Serialowe ścieżki tych bohaterów krzyżują się plącząc ich losy już na zawsze.

Serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem również za sprawą świetnej obsady, główne role zagrali: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska.

Magda Boczarska w niedzielę, przed odcinkiem finałowym, wkleiła na swój profil zdjęcie, którym  zasiała wielką panikę wśród fanów serialu. Na zdjęciu widzimy zakrwawioną gwiazdę i rannego Bartłomieja Topę.

Finał serialu już za nami więc wiadomo, jak się zakończył. Nauczyciele oraz uczniowie obchodzili 100-lecie szkoły. Z tej okazji grono pedagogiczne przygotowało uroczystość, na której doszło do tragedii. Marta zakrwawiona pojawiła się na sali wypełnionej gośćmi. W ręku trzymała nóż, nagle upadła. Kto jest sprawcą zdarzenia? Czy Marta przeżyje?

Zatem dalej nic nie wiadomo, finałowy odcinek serialu Pod powierzchnią sugeruje bowiem, że TVN planuje kontynuację historii Marty, Bartka, Oli i Maćka. To zakończenie pozostawiło wielki niedosyt.

Czekacie na nowy sezon?

To nie bracia Mroczek dostali rolę w „M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!

Tragedia w rodzinie Lubiczów! Fanów „Klanu” czekają dramatyczne nowiny

Wymarzony ostatni odcinek „Przyjaciółek”! Ślub głównej bohaterki i suknia ślubna zapierająca dech w piersiach!


Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa -

Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa - "Pod Powierzchnią"- finał

Magda Boczarska - wybory samorządowe 2018

Magda Boczarska - wybory samorządowe 2018

Magdalena Boczarska - 43 Festiwal filmowy w Gdyni

Magdalena Boczarska - 43 Festiwal filmowy w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×