Szukaj

Horror Izy w „M jak miłość”! Artur zmusi ją do ślubu! Są pierwsze zdjęcia zapłakanej panny młodej

Scenarzyści nie mają litości dla dziewczyny Mikołaja Roznerskiego
M jak miłość ślub Izy i Artura

M jak miłość ślub Izy i Artura

Ślub Izy i Artura w M jak miłość w atmosferze skandalu

Wygląda na to, że scenarzyści M jak Miłość naprawdę chcą bardzo zdenerwować swoich fanów – lub zbyt mocno podkręcić atmosferę w serialu. Okazuje się, że mimo wszystkich starań, Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zdoła tak szybko ocalić Izy (Adriana Kalska) przed szponami Artura (Tomasz Ciachorowski). W najbliższych odcinkach zobaczymy sceny, które nie śniły nam się na początku tej nieszczęsnej historii, której bohaterem jest miłosny trójkąt.

W 1373 odcinku stanie się coś, co wszystkich fanów Izy i Marcina doprowadzi do białej gorączki. Artur, któremu nie w smak myśl, że mógłby stracić Izę na rzecz Marcina postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i szantażem zmusić dziewczynę do ślubu. Niestety, choć możliwości były, Marcin nie zrobi nic, by zapobiec tej katastrofie. Mało tego – gdy Iza spróbuje odwlec nieuniknione, Skalski zagrozi jej dowodami na to, że bije Maję (Anna Wierzchoń) i ma problemy psychiczne.

Zastraszona, udręczona i wykończona walką z Arturem Iza podejmie ostatnią próbę ucieczki przed chorym psychicznie amantem. Niestety, mężczyzna okaże się od niej sprytniejszy – sąd, na podstawie fałszywych badań DNA stwierdzi, że to psychicznie niestabilny oprawca jest ojcem Mai, a nie ukochany Izy. To ostatecznie sprawi, że dziewczyna straci wszystkie nadzieje na uwolnienie się spod jego jarzma.

Jak podaje Świat Seriali, Artur odizoluje Maję od Izy i nie słuchając jej błagań zmusi dziewczynę by stanęła z nim na ślubnym kobiercu. Co czeka ją gdy wypowie sakramentalne „tak”?

Myślicie, że Marcin ma jeszcze szansę ją uratować?


Ślub Izy i Artura w M jak miłość

Ślub Izy i Artura w M jak miłość

Ślub Izy i Artura w M jak miłość

Ślub Izy i Artura w M jak miłość

M jak miłość - odcinek 1329: Iza chce zatrzymać przy sobie Artura

M jak miłość - odcinek 1329: Iza chce zatrzymać przy sobie Artura

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×