Szukaj

M jak miłość: Nowy sezon, nowe kłopoty Pawła. Tym razem wywinie przykry numer bratu bliźniakowi

M jak miłość. Paweł i Piotr

M jak miłość. Paweł i Piotr

M jak miłość. Awantura wśród braci Zduńskich

M jak miłość na ekrany telewizorów wraca z nowymi wątkami. Jednym z nich będzie kłótnia wśród braci Zduńskich, która dotyczyć będzie sekretu Pawła. W najnowszym odcinku niechcący wyjdzie on na światło dzienne. Czego będzie dotyczyć spór między braćmi i jak się zakończy?

Jeszcze nie tak dawno Paweł, za plecami rodziny, zgodził się poślubić Katię. Ona potrzebowała fikcyjnego ślubu, on pieniędzy. Szybko się więc dogadali. O sekrecie Zduńskiego wiedział tylko jego świadek Marcin Chodakowski. Nic więc dziwnego, że kiedy dowie się o tym jego rodzina, wybuchnie niemała awantura.

Sekret zdradzi sama Katia, która nie ma pojęcia, że jej mąż ma brata bliźniaka. Kiedy więc przypadkowo wpadnie na Piotrka, myśląc, że to Paweł wspomni o ich ślubie. Mąż Kingi nieźle się zdenerwuje, zwłaszcza, że będzie myślał, że jego brat znów wpakował się w tarapaty. Między Zduńskimi dojdzie więc do awantury, w której nie zabraknie wyzwisk i wrzasków.

Okazuje się jednak, że nie tylko Piotrek pozna tajemnicę Pawła. O wszystkim dowie się także jego mama. Bez zapowiedzi zjawi się na tajnej kolacji dla ojca Katii. Co wówczas się wydarzy? Przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Pewne jest jednak, że kiedy Julka pozna tajemnicę ukochanego, wcale się na niego nie pogniewa. Wręcz przeciwnie. Z czasem dziewczyna wraz z Katią  dogadają się.

Czy jednak rodzina Zduńskich przetrwa tę awanturę? Czy Piotrek wybaczy bratu, że ten nie zdradził mu tak ważnej informacji? Jak zakończy się kłótnia między braćmi? O tym przekonamy się już niedługo.

Czekacie z niecierpliwością?

Skromniutka gwiazda serialu „M jak miłość” pokazała pazurki! W seksownym bikini wygląda prawie jak Anja Rubik!

M jak miłość: Mocny początek wątku męża Kurdej-Szatan! Zacznie od kontrowersyjnego romansu

„Uwaga spoiler”. Producenci „M jak miłość” przekazali sensacyjną wiadomość fanom serialu!


Ślub Pawła w M jak miłość

Ślub Pawła w M jak miłość

Ślub Pawła i Katji w M jak miłość

Ślub Pawła i Katji w M jak miłość

Ślub Pawła i Katji w M jak miłość

Ślub Pawła i Katji w M jak miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×