Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

M jak miłość: Rodzina odwróci się od uzależnionego Pawła! Wszystko przez Kingę!Piotr i Paweł Zduńscy pokłócą się w M jak miłość

W jednym z kolejnych odcinków M jak miłość w rodzinie Zduńskich dojdzie do potwornej tragedii. Paweł (Rafał Mroczek) uderzy Kingę (Kasia Cichopek), która będzie chciała wyrwać mu butelkę z wódką. Mężczyzna wpadnie w szał, zacznie szarpać się z bratową, a następnie uderzy ją w twarz. Całe zajście rozegra się na oczach Piotra (Marcin Mroczek).

Przykra sytuacja spowoduje, że małżeństwo Zduńskich zerwie kontakt z Pawłem i pozostawi go bez pomocy w trudnym dla niego czasie. Przypomnijmy, że Paweł wpadł w sidła alkoholu po tym, jak rozstał się z Alą (Olga Frycz). Odrzuci też zaloty innych kobiet, które będą próbowały wykorzystać załamanego mężczyznę.

Paweł chyba przestał panować nad sobą i nad swoim życiem. To, co się stało, tylko o tym świadczy. Jeżeli dalej tak będzie, to może się okazać, że straci to, co najważniejsze – czyli wsparcie najbliższych i wsparcie rodziny – powiedział w „Kulisach serialu M jak miłość” Marcin Mroczek.

Rafał Mroczek zdradził, że pomiędzy braćmi zapanuje nienawiść:

To przypadkowe uderzenie Kingi… Może to będzie ten moment w życiu Pawła, w którym on się opamięta. Najwyraźniej Paweł dopóki nie straci rodziny, to nie stanie na nogi! – powiedział Rafał Mroczek.

Serial M jak miłość w poniedziałki i wtorku o 20.50 w TVP2.

M jak miłość: To straszne! Mroczek pobije Kasię Cichopek w serialu!

M jak miłość: Nagie sceny w serialu! Paweł z nową kochanką spędzą upojną noc. Potem rozegra się dramat

Kolejna ciąża w „M jak miłość”?! Anna Mucha zdradziła nam, co czeka jej zakochaną po uszy bohaterkę! [WIDEO]

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


GdzieWesele.pl poleca | 7 grudnia 2017, 16:12

Za kilka odcinków i tak pewnie będzie pojednanie, a kto inny wpadnie w konflikt! 😛


Dodaj komentarz
×