M jak Miłość: Syn Marty ma nową twarz! Kto zastąpił Adriana Żuchewicza?

Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość

M jak Miłość – Jakub Józefowicz zagra Łukasza

Adrian Żuchewicz z M jak Miłość odszedł z obsady serialu. W starych sezonach wcielał się w rolę syna Marty, Łukasza Wojciechowskiego. Kto zagra go teraz? Do obsady dołączył syn Janusza Józefowicza, Jakub Józefowicz. To on został nowym Łukaszem. Zobaczcie zdjęcia!

Przemijanie to naturalna część życia – zwłaszcza aktorów. Stare gwiazdy ustępują miejsca nowym, aktorzy opuszczają produkcje, w których grali przez lata, a ich role, niczym znicz olimpijski, przekazywane są w inne ręce. Właśnie to spotkało Łukasza Wojciechowskiego, w którego od jakiegoś czasu wcielał się uwielbiany przez fanki M jak Miłość Adrian Żuchewicz. Młody aktor postanowił odejść z serialu, a rolę Łukasza, syna Marty (Dominika Ostałowska) przejął właśnie syn Janusza JózefowiczaJakub Józefowicz.

Nowy Łukasz zadebiutuje w serialu już za kilka dni. Premiera 1417 odcinka, w którym Józefowicz zagra po raz pierwszy, odbędzie się już 4 lutego. Jakub wcieli się w rolę, którą widzowie znają od 19 lat, więc czeka go nie lada wyzwanie. Powrót Łukasza do Polski nieźle namiesza i to już na samym początku. Okaże się bowiem, że Marta kryła syna. W rozmowie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) wyzna, że jej pociecha ma problemy z narkotykami. Miała niezłe wyczucie, bo chłopak po powrocie do kraju zamiast spotkać się z matką, udał się właśnie do Budzyńskiego.

Co z tego wszystkiego wyniknie? Na pewno sporo akcji!

Huczne baby shower w „M jak miłość”! Kinga Zduńska miała lepszą imprezę niż sama Kasia Cichopek! Wyciekła cała scena [WIDEO]

Uwielbiany przez widzów gwiazdor z „M jak miłość” wylatuje z serialu za karę! Nie zgadniecie co przeskrobał!

Legenda kina miała zagrać Marysię w „M jak miłość”! To nie Małgorzata Pieńkowska była na celowniku producentów serialu

 


Adrian Żuchewicz - Łukasz z M jak Miłość

Adrian Żuchewicz - Łukasz z M jak Miłość

Dominika Ostałowska i Adrian Żuchewicz

Dominika Ostałowska i Adrian Żuchewicz

Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość

Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×