Nowa Gosia w „M jak miłość”! Zagra ją popularna… piosenkarka!

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Kogo zagra Aleksandra Gintrowska w M jak miłość?

M jak Miłość wzbudza w tym roku szczególnie dużo emocji. Od chwili w której pożegnaliśmy Lucjana Mostowiaka, wydarzenia w serialu rozgrywają się błyskawicznie i coraz więcej w nim ponurych wątków. Wypadek Pawła, psychopata, który rozdzielił Marcina i Izę, śmierć Tomka… Scenarzyści mają używane! Wygląda na to, że emocje nie ominą też Jakuba Karskiego. Wszystko przez Gosię!

W postać Małgosi przez lata wcielała się Joanna Koroniewska, ale Gosia Aleksandry Gintrowskiej to zupełnie inna bajka. Nowa bohaterka, ale o tym samym imieniu, nieźle namiesza w życiu Karskiego. O tym, że czekają go rewolucje dowiemy się w 1370 odcinku show, gdy wyzna Marcinowi, że oszalał na punkcie dziewczyny.

Dziennikarka skradła serce Jakuba w doskonałym momencie – Julka nieźle go sponiewierała, a choć dwoił się i troił, ona i tak wolała Pawła Zduńskiego, który obecnie najchętniej położyłby się do trumny, a nie do czyjegoś łóżka. Dzięki Marcinowi i Ani, Jakub poznał Gosię, a w jego sercu znów zawitała wiosna. Karski jest pełen nadziei i zwierzy się z nich Chodakowskiemu na podwójnej randceBistro za rogiem:

– Co z tą Gosią? – zacznie pytać Marcin
– To naprawdę świetna dziewczyna. Miła, ładna, a przy tym kawał cholery z niezłym temperamentem – powie Karski
– To chyba tak jak lubisz? 
– Niestety… 

Myślicie, że tym razem znajdzie szczęście?

Dodajmy, że Aleksandra Gintrowska ma już za sobą pracę na planie serialu. Widzowie Pierwszej miłości doskonale pamiętają jej postać – Ulę Dzieciątkiweicz. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Seksowna Adriana Kalska musi pilnować przystojnego Mikołaja Roznerskiego! Na horyzoncie pojawiła się jego była dziewczyna!

23 letnia gwiazda „M jak miłość” została mamą?! Pokazała się ze słodkim niemowlakiem! Już dawno plotkowano o jej rzekomej ciąży!

Ale numer w „M jak miłość”! Kinga Zduńska jest w ciąży, ale… nie z Piotrkiem?!


Ola Gintrowska – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Ola Gintrowska – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie… 11.12.17 Teatr Pol

Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie… 11.12.17 Teatr Pol

Aleksandra Gintrowska - Kolędowanie z TVN 2017, kościół Bożego Ciała w Krakowie

Aleksandra Gintrowska - Kolędowanie z TVN 2017, kościół Bożego Ciała w Krakowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×