Szukaj

M jak Miłość: Mąż największej gwiazdy serialu dołączy do obsady! Przygotowano dla niego zmysłową rolę

M jak Miłość. Rafał Szatan dołączył do obsady

M jak Miłość to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali w PolsceTo właśnie tu karierę rozpoczynały obecnie najbardziej rozchwytywane gwiazdy w show-biznesie, takie jak Kasia CichopekMikołaj RoznerskiTomasz Ciachorowski czy… Basia Kurdej-Szatan! Aktorka wciela się w jedną z najbardziej lubianych postaci w serialu, a teraz, po raz pierwszy, będzie miała okazję zagrać u boku swojego męża.

Rafał Szatan niestety nie dołączy do obsady na stałe. Będzie to występ gościnny, ale w bardzo romantycznych i zmysłowych okolicznościach. Prawdę mówiąc, spokojnie mógłby wcielić się w rolę nowego ukochanego Joasi, która wciąż rozpacza za zmarłym Tomkiem. Zobaczymy go w bardzo intymnej dla bohaterki scenie – myśląc o mężu, który odszedł, dziewczyna zaśpiewa w bistro tęskną piosenkę. Specjalnie dla twórców serialu napisał ją Robert Janson, twórca takich przebojów jak Orła Cień czy Małe szczęścia.

Rafał wcieli się w pianistę, który będzie akompaniował Joasi podczas występu:

To będzie bardzo romantyczna scena. Rafał świetnie sprawdził się przed kamerą, ale nie dołączy do obsady na stałe. To gościnny występ – zdradził informator Super Expressu

Myślicie, że zostanie z serialem na dłużej, jeśli scena rzeczywiście wypadnie tak pięknie, jak się na to zapowiada?

Nie będzie wielkiego powrotu. Ta gwiazda na dobre znika z „M jak miłość”

M jak Miłość. Widzowie usłyszą tylko płacz i krzyk. Główna postać zostanie zamordowana?

M jak miłość: Tomek Ciachorowski dokładnie pokazał cały przebieg upojnej nocy poślubnej z Izą!


Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?

×