Szukaj

M jak miłość: Kochanek Madzi trafi do więzienia! Zostanie wrobiony w gwałt!

Anna Mucha w M jak miłość

Anna Mucha w M jak miłość

M jak Miłość. Karolina oskarży Budzyńskiego o gwałt

Kariera Andrzeja Budzyńskiego zawiśnie na włosku w kolejnych odcinkach M jak Miłość. Prawnik popadnie w nie lada tarapaty, a to wszystko za sprawą Karoliny, która poczuje się urażona… Brakiem awansu. Mściwość kobiet nie zna granic, a Budzyński przekona się o tym w bardzo nieprzyjemny sposób i to na własnej skórze. Karolina oskarży go bowiem o gwałt, za co nie tylko grozi mu wykluczenie z palestry i utrata prawa do wykonywania zawodu, ale również 12 lat w więzieniu!

Andrzej będzie dawał Karolinie do zrozumienia, że nie ma szans na romans – jego serce należy bowiem do Magdy (Anna Mucha). W dodatku awans Magdy na wspólnika w kancelarii jest dla niej prawdziwą solą w oku. Ulubienica wszystkich napsuje dziewczynie wiele krwi, a ona z kolei będzie wyżywała się na Andrzeju, sugerując, że jej konkurentka robi karierę przez łóżko.

W 1375 odcinku Karolina trafi do Budzyńskiego na dywanik przez swoje zachowanie, ale nie będzie zamierzała udawać skruszonej. Jak informuje Świat Seriali, posunie się nawet o krok do przodu i zasugeruje Wernerowi, że nie dostała awansu, bo nie chciała wskoczyć Andrzejowi do łóżka. Adam nie uwierzy, ale miłosny mail na komputerze przyjaciela sprawi, że zwątpi w to czy miał rację. Intryga Karoliny pójdzie jednak dalej! Oskarży Budzyńskiego o próbę gwałtu, a swój plan dokładnie poukłada z Jolą, która zostanie jej wspólniczką.

Karolina to jest wyrachowana intrygantka, mącicielka. Zazdrości Magdzie akceptacji ze strony wszystkich. Chciałby być bardziej doceniona w pracy. Dąży do tego, żeby awansować w firmie. Po trupach do celu. Spotykając Jolę spotyka bratnią duszę. Przynajmniej jeśli chodzi o ich interesy i zamiary – powiedziała Iga Górecka.

Przez jej podły plan, Andrzej zostanie aresztowany na oczach wszystkich. Uda mu się wywinąć?

Nowa Gosia w „M jak miłość”! Zagra ją popularna… piosenkarka!

Seksowna Adriana Kalska musi pilnować przystojnego Mikołaja Roznerskiego! Na horyzoncie pojawiła się jego była dziewczyna!

23 letnia gwiazda „M jak miłość” została mamą?! Pokazała się ze słodkim niemowlakiem! Już dawno plotkowano o jej rzekomej ciąży!


Krystian Wieczorek – TVP, wiosenna ramówka 2018

Krystian Wieczorek – TVP, wiosenna ramówka 2018

Krystian Wieczorek - TeleKamery 2018

Krystian Wieczorek - TeleKamery 2018

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

×