Dominika Ostałowska o minusach popularności jaką dał jej serial „M jak miłość”: „Trzeba się pilnować”

Dominika Ostałowska, M jak miłość

Dominika Ostałowska, M jak miłość

Dominika Ostałowska o grze w M jak miłość

Dominika Ostałowska przez wiele lat była jedną z głównych gwiazd występujących w popularnym serialu M jak miłość. Kreowana przez nią postać pani sędzi zdobyła miliony wiernych fanów, a ona sama stała się bardzo rozpoznawalną polską aktorką.

Niestety popularność niesie za sobą również te mniej przyjemne odcienie, z którymi zetknęła się Dominika. O blaskach i cieniach pracy na planie M jak miłość Dominika Ostałowska opowiedziała w portalu Plejada:

Jak myśmy zaczynali, to nikt nie wiedział, że to tyle będzie. Zaczynaliśmy od 13. odcinków i nie wiadomo, czy będzie kolejnych 13. Urodził się mój syn i to był, że tak powiem czynnik sprawiający, że człowiek czuje się bezpiecznie, może wziąć kredyt. Praca w teatrze, zwłaszcza państwowym, to nie jest intratna fucha. Uprawiając ten zawód widocznie w poczuciu miłości i pasji, nie zawsze da się z tego wyżyć. Żeby móc zapewnić chociażby swojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, to taki serial w tym pomaga. (…) nie wiem, co bym zrobiła, gdybym z góry wiedziała, że to będzie trwało tyle lat. To sukcesywnie się wydłużało.

Dominika Ostałowska wyjawiła smutne fakty ze swojego życia, po tym jak stała się gwiazdą serialu TVP:

Blaski popularności są dosyć oczywiste. Człowiek na co dzień ma odzew i świadomość, że jednak istnieje, że to, co robi jest ważne i że ludzie to lubią. (…) Ludzie się częściej uśmiechają. Czasem, nie ukrywajmy, można coś szybciej i łatwiej załatwić. Nie pamiętam już co załatwiłam, to były małe rzeczy. Rzadko miewam mandaty, ale jak się zdarzały, to płaciłam. Czasem zdarza się tak, że ktoś spojrzy przychylnie, ale bywa też tak, że ktoś powie: pokażemy tej pani z telewizji miejsce w szeregu. Z kolei cienie popularności są takie, że traci się swoją prywatność. Nie ma tak, że sobie gdzieś pójdę i mogę być anonimowa. Czy się czuję szczęśliwa, czy nie, to jestem rozpoznawalna. Trzeba nakładać swego rodzaju maskę. Trzeba się pilnować.

Co myślicie o tych szczerych wyznaniach aktorki?

Cudownie zaokrąglony brzuszek Olgi Frycz nie daje się już ukryć pod ubraniami. Pierwszy raz pokazała go w całej okazałości!

Kacper Kuszewski skrytykował „M jak Miłość”, a Ilona Łepkowska dosłownie go ZMIAŻDŻYŁA!

Kolejny ślub w show-biznesie! Gwiazda „M jak miłość” wychodzi za mąż za znanego aktora


Dominika Ostałowska -

Dominika Ostałowska - "Wielki Test o Wyspiańskim"

Dominika Ostałowska - Wielki Test o Podatkach TVP 2017

Dominika Ostałowska - Wielki Test o Podatkach TVP 2017

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×