Szukaj

M jak miłość: SPOILER! Wiemy, co czeka Marcina i Izę! To wydarzy się za chwilę!

M jak Miłość Marcin trafi do więzienia

M jak Miłość Marcin trafi do więzienia

Czy Marcin dowie się, że jest ojcem Mai?

Na taki rozwój sprawy fani serialu z pewnością czekali! Iza (w tej roki Adriana Kalska) wyzna wreszcie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że to on jest ojcem jej dziecka. Jak potoczą się dalsze losy zakochanej pary i czy jeden z gorętszych wątków w filmie ma szansę zakończyć się szczęśliwie?

Każdy, kto śledzi najnowsze odcinki, z pewnością wie, że Skalska bardzo długo ukrywała, że Marcin jest ojcem jej córeczki. By prawda nie wyszła na jaw, zgodziła się nawet na to, by Artur oficjalnie zatwierdził ojcostwo dziewczynki.

Mężczyzna jednak nie miał dobrych intencji. Sfałszował wyniki DNA, a córeczkę i żonę wywiózł z Warszawy. Na szczęście Marcin się nie poddał. Zdobył prawdziwe wyniki badań i ruszył w poszukiwanie dziewczyn swojego życia.

Pomogła mu w tym opiekunka małej Mai, która zdradziła położenie Skalskich. Kobieta była bowiem przekonana, że Marcin to kuzyn Izy. Chodakowski na poszukiwania nie uda się jednak sam. Pomoże mu dziennikarka Ania.

Kiedy przyjadą na miejsce do leśniczówki pod Łodzią, to ona jako pierwsza zapuka do drzwi. Pomimo tego, że gospodyni skłamie, że nikt taki tu nie mieszka, dziennikarka zauważy ubranka dziewczynki.

Marcin przez pewien czas nie będzie opuszczać kryjówki, mając nadzieję, że wkrótce uda mu się spotkać Izę. Skalska, poinformowana przez nianię Mai, że szuka ją kuzyn, zorientuje się, że jest to Chodakowski. Ucieknie z domu, by spotkać się z mężczyzną. Wówczas dziewczyna wyzna mu całą prawdę:

Wiedziałam, czułam, że to ty… Tak na ciebie czekałam! Ja… tak cię przepraszam, Maja, ty przecież wiesz, że jest twoja… Artur te wyniki sfałszował… – wyzna przerażona Iza.

Okazuje się, że Skalski pozbawił żony wszelkich dokumentów i faszeruje lekami. Prawdopodobnie chce wywieźć dziewczyny za granicę.

I chociaż Marcin chce udać się od razu do leśniczówki, Iza będzie w takim strachu, że mu na to nie pozwoli. Para umówi się na dwa dni później.

Niestety, Artur pozna ich plany, a to wszystko skomplikuje.

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek znikają z „M jak miłość”? Właśnie dołączyli do obsady nowego hitowego serialu!

M jak miłość: Nowy sezon, nowe kłopoty Pawła. Tym razem wywinie przykry numer bratu bliźniakowi

Skromniutka gwiazda serialu „M jak miłość” pokazała pazurki! W seksownym bikini wygląda prawie jak Anja Rubik!


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Ślub Izy i Artura w M jak miłość

Ślub Izy i Artura w M jak miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×