Szukaj

Mocne sceny z „M jak miłość”. Artur będzie bezlitosny dla Izy i Mai! Znamy szczegóły

Iza, Tomek, Marcin

Iza, Tomek, Marcin

M jak Miłość. Artur będzie groził Izie i Mai

Wygląda na to, że w kolejnych odcinkach M jak Miłość czekają nas sceny mrożące krew w żyłach. To musiało się tak skończyć – Artur (Tomasz Ciachorowski) zobaczy Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) razem w szpitalu, a ten widok sprawi, że zapragnie dać obojgu słoną nauczkę. W kulisach M jak Miłość wcielający się w psychopatę Ciachorowski wyjawił, że Skalski nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój cel. W 1366 odcinku show dojdzie do naprawdę niebezpiecznych sytuacji.

Artur z każdym odcinkiem show zamienia się w coraz większego potwora. To chyba pierwsza tak psychicznie niestabilna i groźna postać w historii serialu. Jest zdolny do wszystkiego i nie cofnie się przed najpodlejszym nawet czynem by zatrzymać przy sobie Izę i jej córeczkę, Maję.

Tomasz ujawnił, że jego bohater nie powiedział ostatniego słowa i długo jeszcze widzowie będą musieli oglądać jego niegodziwe zachowanie:

Bardzo często spotykam się z pytaniami: „no co pan zrobił temu Marcinowi”, „dlaczego jest pan taki zły”, „dlaczego pan znowu krzywdzi tę Izę”. Artur jako antagonista Marcina nie cieszy się sympatią widzów. Czuję, że muszę się uzbroić w taki pancerz, żeby wziąć na klatę i zmierzyć się z tym co Artur szykuje i Izie i Majce – powiedział w „Kulisach serialu M jak miłość”.

W 1366 odcinku Artur wpadnie w szał i zacznie grozić Izie. Wyjawi jej też co czuł gdy ujrzał ją w towarzystwie Marcina w szpitalu:

Byłem cholernie zazdrosny… O to, że nie jestem Marcinem. I o to, że to nie na mój widok ucieszyłaś się, że żyję… I że nie kochasz mnie, tylko… tego sukinsyna! Jeśli kiedykolwiek miałem jakieś wątpliwości… po tym, co zobaczyłem wczoraj w szpitalu, nie mam już żadnych!

Jak informowaliśmy was wcześniej, Marcin zagrozi przy kolejnym spotkaniu z Izą, że zadzwoni na policję. Niestety, jego dobre chęci nie zdołają pomóc Izie. Artur już niedługo przejdzie od słów do czynów

Już wszystko jasne! Wiemy kiedy TVP pokaże ostatni odcinek “M jak miłość”

Przyłapani na czułościach! Pierwsze wspólne zdjęcia Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej rozgrzeją wasze serca!

Wpadka scenarzystów “M jak miłość” po wypadku Pawła! Internauci mają wielki ubaw po pachy!

Wyszły na jaw nieznane kulisy ognistego romansu Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską! Długo to ukrywali!


M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×