Szukaj

Ależ przeciek! W “M jak miłość” będzie romans! Barbara Mostowiak znajdzie sobie nowego Lucjana!

M jak miłość Barbara Mostowiak

Nowy partner Barbary Mostowiak

Śmierć Witolda Pyrkosza, czyli serialowego Lucjana, bez wątpienia była ciosem w serce fanów serialu. Smutek potęgował fakt, że zrozpaczona Barbara Mostowiak straciła męża, przez co gasła w oczach. Okazuje się, że teraz wszystko może się zmienić. Do gry wchodzi nowy bohater! Kto to taki i czy rozkocha w sobie najstarszą z rodu Mostowiaków?

Najnowsze odcinki serialu zostaną wyemitowane już po wakacjach – pierwszy z nich widzowie będą mogli zobaczyć już w poniedziałek 27 sierpnia. Wówczas Basia, która przebywa obecnie w Warszawie, postanowi wrócić do domu w Grabinie. Nie będzie jednak sama. Trasę tę pokona także tajemniczy mężczyzna – Józef Modry, w rolę którego wcieli się Stefan Friedmann.

Bohaterowie poznali się na kursie języka angielskiego. Mężczyzna zaniepokoi się tym, że Basia tak nagle zrezygnuje z dalszej edukacji i wyjedzie na wieś. Ruszy za nią, by poznać przyczynę takiej decyzji. Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Na swojej drodze spotka Zofię Kisielową. Przez to koleżanka Basi pomyśli, że para ma romans.

Co z tego wyniknie? Czy Józef Modry zastąpi miejsce Lucjana? Przekonamy się już jesienią.

Kolejny skandal z „M jak Miłość” w roli głównej! Tabloid obnażył okropny proceder. Ofiarą padła ukochana bohaterka widzów

Kacper Kuszewski ostatecznie rozstał się z „M jak Miłość”. Serialowa rodzina zafundowała mu wzruszający prezent pożegnalny!

M jak Miłość: Po wakacjach wielki ślub! Wiadomo już kto stanie przed ołtarzem! „Fantastycznie!” [WIDEO]


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×