Salonowa lwica dołączyła do obsady „M jak miłość”! Podniesie widzom ciśnienie już od pierwszego odcinka

M jak miłość, nowa postać w serialu

M jak miłość, nowa postać w serialu

Kogo zagra Anna Oberc w M jak miłość?

Scenarzyści najnowszych odcinków M jak miłość nie przestają widzom dostarczać wrażeń. Właśnie dlatego zapraszają do obsady nowych aktorów, a z kolei ci przynoszą nowe wątki. Tym razem do grona gwiazd dołączyła aktorka Anna Oberc, którą głównie kojarzymy z bywania na większości imprez. Jej postać nieźle namiesza w życiu Mostowiaków.

Okazuje się, że bohaterka, w której postać wcieli się Oberc, wywoła niemałe zamieszanie. Salonowa lwica wcieli się w rolę prostytutki:

Jestem bohaterką, która wpada znienacka tak naprawdę jak grom z jasnego nieba. Jest dosyć takim można powiedzieć kolorowym ptakiem i myślę, że na tle postaci M jak miłość będzie się wyróżniała i to dosyć mocno tym bardziej, że jest to kobieta o najstarszym zawodzie świata o imieniu Sandra także trochę tam dodam pieprzu mam nadzieję i innych różnych pikantnych przypraw przyznała Oberc na łamach magazynu „Party”.

Kurtyzana pojawi się w wątkach z udziałem Magdy Marszałek i Andrzeja Budzyńskiego. Na razie nie wiadomo w jakim charakterze, nie wykluczone, że będzie miała wpływ na przyszłość ich związku:

Czy to będzie przyjaźń, a z nim będzie kochanie tego nie mogę zdradzać. Jakie to będą relacje to jest właśnie interesujące. Nie do końca można nazwać to przyjaźnią.

Czekacie na debiut Anny Oberc w M jak miłość?

Skandal! Wyrzucili Kasię Cichopek z obsady serialu! Powód jest ABSURDALNY!

Mucha, Cichopek, Mroczek, Roznerski i Kurdej-Szatan o doświadczeniach z planu „M jak Miłość”! Tego o nich nie wiedzieliście

Kolejna uwielbiana gwiazda znika z „M jak miłość”. Wszystko przez ciążę


Anna Oberc – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Anna Oberc – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Anna Oberc – Flesz Fashion Night 2018

Anna Oberc – Flesz Fashion Night 2018

Anna Oberc - Czarna komedia

Anna Oberc - Czarna komedia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×