Szukaj

Nie na to liczyli fani “M jak miłość”. Serialowy syn Andrzeja Młynarczyka wyjawił co dalej z Tomkiem

Andrzej Młynarczyk M jak miłość

Andrzej Młynarczyk wrócił na plan M jak miłość?

To zdjęcie w serca fanów M jak miłość wlało nowe nadzieje, bo sugerować może że do gry wraca ulubiony przez widzów bohater – Tomek.  Kiedy tylko pojawiło się w sieci, fani zaczęli się zastanawiać,czy jest ono zwiastunem powrotu Andrzeja Młynarczyka na plan serialu. Czy to prawda?

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu na antenie TVP 2 został wyemitowany ostatni odcinek z udziałem Tomka. Po kilku tygodniach walki o życie zmarł w szpitalu. Wówczas część widzów, dla których nie do uwierzenia był fakt, że ich ulubiony bohater nie żyje, zaczęła sugerować że jego śmierć została upozorowana. Pojawiały się głosy, że Andrzej Młynarczyk wróci na plan. Chociaż aktor wielokrotnie temu zaprzeczał, po najnowszym zdjęciu które pojawiło się w sieci, zaczęto nabierać nowych podejrzeń.

Atmosferę podgrzał Feliks Matecki, czyli serialowy syn Tomka – Wojtuś, który opublikował zdjęcie z Młynarczykiem. Umieszczono ją także na oficjalnym profilu serialu na Instagramie z podpisem:

W wakacje wszystko jest możliwe. Co za spotkanie #mjakmiłość #wakacje #spotkania #życiepiszescenariusze

Wśród fanów zapłonął płomyk nadziei, że ich ulubiony bohater wróci, co wyrazili w komentarzach:

  • Miejmy nadzieje że Tomek powróci do nas na dłużej bo go brakuje w serialu

  • Tomek zmartwychwstał

  • Obstawiam taki scenariusz. Tomek żeby uratować życie rodziny postanawia się “usmiercic”na czas az gangster nie zniknie z ich życia. A to wszystko dlatego że aktorowi zachcialo sie wrócić

Okazuje się jednak, że było to przypadkowe spotkanie aktorów i raczej w najbliższej przyszłości nie zanosi się na to, by wspólnie pojawili się w serialu. Tęsknicie za postacią Tomka?

Pilna zmiana dotycząca „M jak miłość”. TVP nie ma dobrych wieści dla fanów serialu

Ula z „M jak miłość” zmieniła się w seksbombę! Zdjęcia Igi Krefft w bikini podnoszą temperaturę! Co za pozy!

Tego rozstania fani „M jak Miłość” mogą nie przeżyć. Z serialu odejdzie ukochana przez widzów postać?!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×