Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Gwiazda „Złotopolskich” powraca z przytupem! Przeszła szałową metamorfozę i jest teraz klonem Kim Kardashian!

Kim Kardashian, Klaudia Halejcio


Klaudia Halejcio jak Kim Kardashian

Kim Kardashian w ciągu dziesięciu lat uczyniła ze swojego nazwiska prawdziwe imperium, przez co stała się inspiracją i wzorem dla milionów kobiet. Idealne stylizacje, perfekcyjnie wykonturowana twarz sprawiły, że Kardashianka jest wzorem do naśladowania. Ostatnio w amerykańską celebrytką zapatrzyła się Klaudia Halejcio, która pod okiem Kajetana Góry przeszła wielką metamorfozę.

Gwiazda po wakacjach spędzonych na Zanzibarze odwiedziła atelier popularnego stylisty fryzur, który zafundował jej kolejną metamorfozę na głowie. Halejcio ma teraz slim long bob. Perfekcyjny makijaż i stylizacja inspirowana Kim sprawiły, że Klaudia na ostatnich zdjęciach do złudzenia przypomina najsłynniejszą z sióstr Kardashian.

Kim Kardashian nie była inspiracją, Klaudia chciała odpocząć od długich włosów a praca w serialu pozwoliła jej na taką zmianę – powiedział nam Kajetan Góra.

Warto zaznaczyć, że autorką najnowszej sesji Klaudii Halejcio jest żona Kajetana Góry – fotografka Sandra Sobolewska.

Czy ktoś jeszcze pamięta, że Klaudia Halejcio 10 lat temu w serialu Złotopolscy wcielała się w postać nie grzeszącej urodą plotkary Andżeliki?

Polska gwiazda po metamorfozie w ogóle nie przypomina siebie! Po gigantycznej zmianie jest zupełnie inną osobą! Poznajecie?

Mandaryna znowu zmieniła fryzurę! Tak dobrze nie wyglądała nawet za czasów „Ev’ry Night”

TYLKO U NAS! Kajetan Góra wziął ślub! To była tajemnicza ceremonia w pałacu z udziałem gwiazd!

Podoba Wam się Klaudia Halejcio w nowej fryzurze?Komentarzy: 1


Ll | 9 stycznia 2018, 07:57

Niech się uśmiechna ,to już nie będą takie same


Dodaj komentarz
×