Szukaj

Tragedia w rodzinie Lubiczów! Fanów „Klanu” czekają dramatyczne nowiny

Klan Agnieszka Wosińska

Klan Agnieszka Wosińska

„Klan” – bohaterka Agnieszki Wosińskiej zginie w Kongo

Tragedia w klanie Lubiczów. Nie tylko scenarzyści M jak Miłość mają ogromną fantazję i z przyjemnością wykorzystują swoją kreatywność do dręczenia serialowych bohaterów. Tym razem w Klanie czeka nas prawdziwy dramat, ból i niedowierzanie. Siostra Dorota Lubicz, w którą przed laty wcielała się Agnieszka Wosińska, zostanie brutalnie zamordowana podczas swojej duchowej misji w Kongo.

Jak donosi Fakt, w jednym z grudniowych odcinków bohaterowie serialu dowiedzą się, że doszło do ogromnej tragedii w miejscu, w którym serialowa Dorota od paru lat przebywała na misji. Detektyw, który otrzymał informację z zagranicy, przekaże rodzeństwu okropną nowinę. Okaże się, że w kraju, w którym przebywała Dorota, rozpętał się okropny konflikt między plemionami. W wyniku ataków na ludność, który przypuściły muzułmańskie oddziały, doszczętnie zniszczono szpital w gmachu którego każdego dnia pracowała siostra Lubicz. Zakonnica znalazła się na liście zabitych.

Dla fanów nieobecność Wosińskiej nie jest czymś nowym. Z serialu odeszła lata temu, by skupić się na teatrze:

 Narobiłam sobie smaku. Kiedyś w jego przedstawieniu „Powrót Odysa” musiałam zaśpiewać syrenim głosem. I tyle. Inni musieli więcej i ja też chciałam. Zobaczyłam, jak pracuje, ile można się od niego nauczyć. Otworzył przede mną nowy teatralny świat. Metafizyka. Masz szansę unieść się pięć centymetrów nad ziemią. Iluzja, ale przyjemna. Działa jak narkotyk – wspominała w jednym z wywiadów – Dla niego teatr to cały świat. On wymaga 100 procent uwagi. Kiedy u niego grasz, znikasz z codziennego życia, tracisz kontrolę. Musisz się umieć bronić, żeby jednak wracać do domu, nie tylko fizycznie.

Wygląda na to, że producenci postanowili ostatecznie rozwiązać „problem” siostry Doroty i wykorzystali jej postać do stworzenia fabularnego zwrotu akcji. Fani zdążyli już o niej zapewne trochę zapomnieć, ale dla Lubiczów to będzie prawdziwy cios. To ostatecznie rozwieje też spekulacje odnośnie powrotu bohaterki do serialu. Nic z tego nie będzie.

Jakie zmiany przyniesie w serialu? Tego zapewne dowiemy się dopiero w nowych odcinkach.

Kolejne dziecko w klanie Kardashianów! Kim i Kanye West nie posiadają się ze szczęścia!

Agnieszka z „Klanu” wreszcie pokazała pazurki! Paulina Holtz rozebrała się do naga i zrobiła sobie niegrzeczne zdjęcie!

Słynna Beata z „Klanu” wróciła na salony po długiej przerwie! Co ona zrobiła, że wciąż tak dobrze wygląda?


Agnieszka Wosińska, Plan serialu Bodo, fot. AKPA

Agnieszka Wosińska, Plan serialu Bodo, fot. AKPA

Agnieszka Wosińska na przedpremierowym pokazie serialu

Agnieszka Wosińska na przedpremierowym pokazie serialu "Bodo"

Dorota Naruszewicz, Tomasz Stockinger- Klan 2000 rok

Dorota Naruszewicz, Tomasz Stockinger- Klan 2000 rok

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×