Szukaj

Co się stało z twarzą ślicznej Brooke z “Mody na sukces”? Dzisiaj wygląda jak karykatura własnej siebie

Jak dziś wygląda Katherine Kelly Lang?

Moda na sukces to opera mydlana, która przez wiele lat gościła na ekranach TVP. Chociaż w Polsce ostatni odcinek na antenie publicznej telewizji widzowie mogli zobaczyć w 2014 roku, w Stanach Zjednoczonych serial nadal jest nagrywany.

Jedną z głównych postaci jest Brooke Logan, w której postać od początku, czyli od 1987 roku, wciela się Katherine Kelly Lang. Aktorka, na ekranie debiutowała jako młoda blondynka. Dziś ma 57 lat. Jak zmieniła się w tym czasie?

Okazuje się, że czas był dla niej korzystny. Mimo upływu lat, Lang zachowała doskonałą figurę, której pozazdrościć jej mogą znacznie młodsze koleżanki. Nic więc dziwnego, że na eleganckie wyjścia wybiera obcisłe kreacje, które podkreślają jej kształty, a także krótkie sukienki eksponujące jej piękne nogi.

Katherine postanowiła zawalczyć z czasem, dlatego zdecydowała się na poprawianie urody medycyną estetyczną. Chociaż aktorka do zabiegów się nie przyznaje, patrząc na jej twarz raczej nie można mieć wątpliwości, że chętnie korzysta z usług chirurgów. Na twarzy serialowej Brooke nie widać niemal żadnej mimiki i naprawdę nieźle musi się namęczyć, by powstała jakakolwiek zmarszczka.

Uwagę zwraca jednak nie tylko idealnie gładka twarz aktorki, ale także piękne zielone oczy. Patrząc na najnowsze zdjęcia chyba nie można mieć wątpliwości, że jej spojrzenie, które hipnotyzowało przez lata nadal ma taką moc.

Katherine przez wiele lat nosiła długie włosy. Teraz to już przeszłość. Aktorka znacząco zeszła z długości, stawiając na znacznie krótszą fryzurę. Niezmienny pozostał jednak kolor. Lang nadal decyduje się na blond, jednak w znacznie jaśniejszym niż w młodości odcieniu.

Bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich lat?

Zabójczo przystojny Ridge Forrester z „Mody na sukces” już nie jest taki śliczny! Zobaczcie jak bardzo się zmienił!

Nie żyje gwiazda „Mody na sukces”! „Straciliśmy cholernie dobrego człowieka”

Wygrał „Dwa światy” i zniknął. Po 18 latach wraca do mediów! Tak dzisiaj wygląda zwycięzca pierwszego polskiego reality-show


Oglądałaś/eś serial “Moda na sukces”?

×