Ildar Gaynutdinov o wygranej w World of Dance

Edyta Herbuś o zwycięzcy World of Dance

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10?

Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 2

Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 1

Roznerski o związku z Kalską. Oto partner idealny!

Wojewódzki doprowadził Muchę do łez. Dlaczego?

Anna Mucha o swojej roli w Kogel Mogel 3

Mateusz Maga śpiewa na żywo "Szczęśliwej drogi już czas"

Kto zrezygnował z roli w Kogel Mogel 3?

Edyta Górniak w Royal Albert Hall „Dziwny jest ten świat”

Ciachorowski o związku Roznerskiego i Kalskiej

Relacja z wyborów Miss Polonia 2018 w hotelu NARVIL

Milena Sadowska – pierwszy wywiad z Miss Polonią 2018

Miko o tym, czy Gojdź zrobi karierę w USA

Co łączyło Żmudę Trzebiatowską z Wojewódzkim?

Czy Wieniawa i Królikowski mają kryzys w związku?

Julia Wieniawa o piosence "Nie muszę"

Koziejowska o ślubie i dzieciach z Borkowskim

Polskie gwiazdy o Halloween. Kto świętuje, a kto nie?

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
I wszystko jasne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie skomentowała doniesienia o drugiej ciąży!
I wszystko jasne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie skomentowała doniesienia o drugiej ciąży!

I wszystko jasne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie skomentowała doniesienia o drugiej ciąży!

I wszystko jasne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie skomentowała doniesienia...

Maja Sablewska przegięła z wypełniaczami! Już nawet tego nie ukrywa!
Maja Sablewska przegięła z wypełniaczami! Już nawet tego nie ukrywa!

Maja Sablewska przegięła z wypełniaczami! Już nawet tego nie ukrywa!

Maja Sablewska przegięła z wypełniaczami! Już nawet tego...

Najsłodszy debiut w historii! Książę Louis na swojej pierwszej okładce legendarnego magazynu! Uśmiechamy się od samego patrzenia
Najsłodszy debiut w historii! Książę Louis na swojej pierwszej okładce legendarnego magazynu! Uśmiechamy się od samego patrzenia

Najsłodszy debiut w historii! Książę Louis na swojej pierwszej okładce legendarnego...

Najsłodszy debiut w historii! Książę Louis na swojej...

Dziś niedziela, 18.11.2018

Nie tylko „M jak miłość”. W czym jeszcze zagrał Kacper Kuszewski?
W czym grał Kacper Kuszewski?

Nie tylko książę William, ale także Kacper Kuszewski obchodzi dzisiaj urodziny! Chociaż aktor kojarzony jest głównie z rolą Marka w serialu M jak miłość (z której niedawno zrezygnował), nie da się ukryć, że na koncie zapisał sporo innych sukcesów, o których przy okazji urodzin warto wspomnieć.

Kuszewski urodził się w Słupsku, ale dorastał w Gdyni. Karierę artystyczną rozpoczął od państwowej szkoły muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy, gdzie skończył klasę fortepianu i klarnetu. Potem ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Na co dzień gra w Teatrze Pieśni i Kozła we Wrocławiu. Rozpoznawalność zyskał jednak dzięki roli Marka Mostowiaka, z którą związany był od 2000 roku.

Produkcje filmowe

Kuszewski odegrał kilka ról w większych i mniejszych produkcjach. Zagrał epizody w filmie Jak narkotyk oraz serialu wojennym Wszystkie pieniądze świata. Nie sposób nie wspomnieć o większych produkcjach takich jak:

Strefa ciszy

Film opowiada historię młodego małżeństwa Izy (Edyta Olszówka) i Sławka (Szymon Bobrowski), która zbacza z drogi w nadziei na romantyczne sam na sam. W lesie psuje im się samochód. Mąż pilnuje auta, kobieta udaje się na pobliski przystanek PKS, gdzie zatrzymuje przejeżdżający samochód. Okazuje się, że w środku siedzi czwórka mężczyzn, którzy zabierają dziewczynę na „wycieczkę” do pobliskich ogródków działkowych. Iza mimowolnie uczestniczy w libacji, podczas której zwolniony z więzienia Dziki (Robert Gonera) domaga się od dawnych wspólników swojej części łupu. Kuszewski zagrał Małego, czyli brata wspomnianego Dzikiego.

Kacper Kuszewski w filmie "Strefa ciszy"

Kacper Kuszewski w filmie „Strefa ciszy”

Wkręceni

Ta polska komedia dobrze znana jest miłośnikom śmiesznych filmów. Opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje odprawy na szalony wyjazd do Warszawy. Zatrzymują się w małym miasteczku, gdzie przypadkowo zostają wzięci za biznesmenów, przez co dzieje się seria różnych ciekawych akcji. Kacper zagrał rolę Komendanta Grygalewicza. Tę samą postać odegrał w drugiej części filmu.

Kacper Kuszewski w filmie "Wkręceni"

Kacper Kuszewski w filmie „Wkręceni”

Karol – Człowiek, który został papieżem

Tego filmu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Produkcja opowiada bowiem o losach papieża z Polski Jana Pawła II. Poznajemy go jako Karola Wojtyłę, który jest studentem drugiego roku polonistyki. Po latach wybrał duchowieństwo, dzięki czemu stanął na czele Stolicy Piotrowej. W tej produkcji natomiast Kacper wcieli się w rolę Witolda Brożka, studenta Wojtyły na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Dubbing

Nie tylko twarz, ale także głos Kuszewskiego jest niezwykle rozpoznawalny. Na przestrzeni lat podkładał dźwięki wielu znakomitym postaciom, wśród których warto wymienić Luke’a Skywalkera, Myszkę Miki, Freda Jonesa z bajki Scooby-Doo czy Percy’a Weasley’a z Harrego Pottera.

Talent Show

W 2008 roku brał udział w trzeciej edycji programu muzycznego telewizji Polsat Jak oni śpiewają. Dotarł do finału, stając na trzecim najniższym szczeblu podium. Trzy lata później rozwijał taneczne umiejętności w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Anna Głogowska, z którą wytańczył zwycięstwo w finale.

W zeszłym roku wziął udział w ósmej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomoAktor wygrał dziewiąty odcinek programu, kiedy wcielił się w Mieczysława Fogga, za co otrzymał rekordową liczbę 70 punktów

W nagrodę otrzymał czek w wysokości 10 tysięcy złotych, który przekazał podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału z największą w historii programu liczbą 285 punktów. Zajął pierwsze miejsce, wcielając się w finale w Marię Callas. W 9. edycji show Kuszewski zasiadał w jury programu.

Kacper Kuszewski skrytykował „M jak Miłość”, a Ilona Łepkowska dosłownie go ZMIAŻDŻYŁA!

Marek Mostowiak nie zniknie z „M jak miłość”? Scenarzyści sprytnie to sobie wymyślili

Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykładCzy oglądasz „M jak miłość”?

Komentarzy: 1


ada | 28 czerwca 2018, 13:46

cienki gosc……..


Dodaj komentarz
×