Miarka się przebrała! 15-letni syn Dominiki Ostałowskiej nieźle dał popalić tabloidom! A razem z nim Julia Wróblewska!

Hubert Zduniak, Dominika Ostałowska, Julia Wróblewska

Hubert Zduniak, Dominika Ostałowska, Julia Wróblewska

Syn Dominiki Ostałowskiej nie płaci rachunków

Dominika Ostałowska dzięki roli w serialu M jak miłość zyskała ogromną rozpoznawalność. Gwiazda wciela się w postać Marty Mostowiak, której wątek ostatnio został ograniczony do minimum. Serialowa córka Barbary i Lucjana przebywa w Stanach Zjednoczonych, dokąd poleciała odwiedzić siostrę Małgosię. Nieoficjalnie jednak plotkuje się, że producenci chcą rozstać się z Ostałowską. Jeśli wierzyć w doniesienia tabloidów, sporo kontrowersji na planie wzbudzają problemy z sylwetką Dominiki, która po spektakularnej metamorfozie szybko przybrała na wadze.

Zobacz: Już wiadomo co dalej z Dominiką Ostałowską i jej rolą w “M jak miłość”! Producenci mają do niej żal

Wraz z wyciszeniem wątku bohaterki Ostałowskiej, tabloidy zaczęły plotkować o jej rzekomych problemach finansowych. Pojawiły się nawet głosy, że rachunki za aktorkę płci jej 15-letni syn – Hubert Zduniak. Chłopiec pracuje na planie seriali M jak miłość i Na Wspólnej.

Ile prawy jest w doniesieniach gazet? Nastolatek postanowił zabrać głos w sprawie. Hubert na swoim profilu na Facebooku opublikował emocjonalny wpis, w którym dementuje wszystkie krzywdzące informacje:

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w Internecie, bo nigdy nie uważałem że to potrzebne. Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto (…) Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam. 10-letnie dziecko, które patrzy na to jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobił go nienawidzą, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie. Pewnie mogło być gorzej. Boli bardziej jak widzisz co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie.

Słowami Huberta przejęli się jego znajomi, w tym Julia Wróblewska, aktorka serialowa i uczestniczka trzeciej edycji programu TVN Agent Gwiazdy:

Młody olej to i się nie przejmuj. Niestety taka jest cena pracy takiej jaką mamy i nic nie można z tym zrobić, mądrzy ludzie nie wierzą w takie bzdury.

Dominice gratulujemy bardzo dojrzałej postawy syna. Brawo.

Zobacz: M jak miłość: Dominika Ostałowska wraca do gry! Marta namiesza w związku Andrzeja i Magdy!

Zobacz: Wzruszona Dominika Ostałowska wspomina zmarłego Witolda Pyrkosza: “Mówienie o tych momentach jest krępujące” [WIDEO]

Zobacz: Już wiadomo co dalej z Dominiką Ostałowską i jej rolą w “M jak miłość”! Producenci mają do niej żal


Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem. Zdjęcia 2016

Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem. Zdjęcia 2016

Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem

Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Dominika Ostałowska z synem Hubertem na diecie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×