Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

Zdjęcie (1) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[1/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Zdjęcie (2) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[2/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Zdjęcie (3) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[3/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Zdjęcie (4) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[4/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Zdjęcie (5) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[5/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Zdjęcie (6) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[6/8] Sergiusz Żymełka i Misheel Jargalsaikhan w dzieciństwie

Zdjęcie (7) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[7/8] Sergiusz Żymełka w dzieciństwie

Zdjęcie (8) Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

[8/8] Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej skończył 27 lat

Komentarze

×