Szukaj

Dramatyczne chwile w „M jak Miłość”. Magda dowie się o romansie Anki i Andrzeja, ale nie to jest najgorsze!

m jak miłość

M jak Miłość – Magda dowie się o romansie Anki i Andrzeja

W kolejnych odcinkach M jak Miłość rozegrają się sceny rodem z dramatu kinowego. Anka (Weronika Rosati i Andrzej (Krystian Wieczorek) zostaną przyłapani przez Magdę (Anna Mucha) na romansie. Prawda o ich ognistej relacji wyjdzie na jaw, a rozwścieczona Magda skonfrontuje się z Anką. Dojdzie do tragedii. Czy zdemaskowany romans doprowadzi do śmierci Ani?

Wygląda na to, że scenarzyści M jak Miłość, którzy w zeszłym roku wspinali się na wyżyny kreatywności, w 2019 nadal pozostają w świetnej formie. Powrót Weroniki Rosati do serialu zapowiadał kłopoty, ale takich emocji nie spodziewał się nikt. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jej ognista relacja z Andrzejem (Krystian Wieczorek) doprowadzi w najbliższych odcinkach do prawdziwej tragedii, której skutków i wyniku nie sposób przewidzieć. Co się stanie?

Magda (Anna Mucha) dowie się o romansie ukochanego ze śliczną Anką, Kobieta sama wyśle rywalce wiadomość, w której poinformuje ją o tym, że dwa lata wcześniej łączyła ją z Andrzejem bardzo intymna znajomość. Choć Magda wybaczy swojemu ukochanemu całe zajście, postanowi spotkać się z Anką i wyjaśnić sobie wszystko twarzą w twarz. Niestety, kłótnia obu kobiet będzie miała tragiczny koniec.

Zaledwie kilka chwil później Anka wpadnie pod samochód.

Czy to oznacza koniec Weroniki w M jak Miłość?

Katarzyna Cichopek pokazała się w mega seksownej odsłonie! Wiedzieliście, że gwiazda „M jak miłość” ma talię osy jak Marilyn Monroe!

Fani „M jak miłość” wstrzymali oddech! Już wiadomo, czy Kasia Cichopek na dobre znika z serialu!

Iga Krefft o spotkaniach z Małgorzatą Kożuchowską. Po jej odejściu z „M jak miłość” sporo się zmieniło [WIDEO]


Anna Mucha i Krystian Wieczorek na planie

Anna Mucha i Krystian Wieczorek na planie "M jak Miłość"

Anna Mucha w M jak miłość

Anna Mucha w M jak miłość

Anna Mucha i Krystian Wieczorek w M jak miłość są parą

Anna Mucha i Krystian Wieczorek w M jak miłość są parą

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×