Serial „Cudowne lata” zniknął z anteny z dnia na dzień. Po prawie 30 latach ujawniono szokujące powody

Cudowne lata serial zniknął z anteny dlaczego

Dlaczego Cudowne lata zniknęły z anteny? Ujawniono skandal sprzed 30 lat

Cudowne lata to amerykański serial, który na przełomie lat 80. i 90. plasował się w czołówce najchętniej oglądanych nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce. W sumie wyemitowano 6 sezonów, czyli 115 odcinków. Produkcja zniknęła z anteny z dnia na dzień, niedokończone wątki bohaterów zostały nagle przerwane, a fani zastanawiali się, co było tego powodem. Dopiero teraz, po prawie 30 latach, poznaliśmy odpowiedź na pytanie.

Alley Mills, która wcielała się w postać Normy – serialowej matki Freda, przyznała, że niektóre aktorki na planie twierdziły, że były molestowane seksualne. Z czasem ich oskarżenia okazały się fałszywe, bowiem zależało im tylko na zbudowaniu popularności na skandalu:

Kiedy kręciliśmy finał, nikt nie wiedział, czy „Cudowne lata” zostaną wznowione. Wszystko z powodu niedorzecznego pozwu przeciwko Fredowi Savage’owi, który jest najmilszym, najsłodszym, najmniej agresywnym człowiekiem, jaki chodził po tej Ziemi. Myślałam, że to jakiś żart – wyznała na łamach portalu Yahoo.

Millis zaznaczyła, że podobne sytuacje mogą mieć miejsce także obecnie, gdy temat molestowania i przemocy wobec kobiet powrócił na tapetę:

To trochę podobne do tego, co się dzieje teraz. W te rzeczy mogą zostać wplątani niewinni ludzie. To bardzo niebezpieczne. W tamtym przypadku pomówienia były kompletnie nieprawdziwe. Wówczas była to nasza kostiumograf i nie obchodzi mnie, czy usłyszy co mówię. Być może nie powinnam zabierać głosu, ale minęło już wiele lat i czas to wreszcie zakończyć

Pozew został wniesiony przez kostiumograf Monique Long w 1993 roku. Oskarżeni zostali 16-letni wówczas Fred Savage (Kevin Arnold) i 20-letni Jason Hervey (Wayne Arnold).

Molestowanie, anoreksja, próba samobójcza… Na jaw wychodzą mroczne tajemnice Dolores O’Riordan z The Cranberries

Polska gwiazda cała w skowronkach pochwaliła się zdjęciem ze Złotych Globów, a internauci ją zlinczowali!

To zdjęcie podbija internet! Jennifer Aniston przemawia na Złotych Globach 2018, a Angelina Jolie w tym czasie… HIT!

 

 

 


Fred Savage Cudowne Lata

Fred Savage Cudowne Lata

Fred Savage

Fred Savage

Fred Savage

Fred Savage

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×