Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

Zdjęcie (1) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[1/11] "BrzydUla" powraca na ekrany

Zdjęcie (2) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[2/11] "BrzydUla" powraca na ekrany

Zdjęcie (3) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[3/11] "BrzydUla" powraca na ekrany

Zdjęcie (4) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[4/11] "BrzydUla" powraca na ekrany

Zdjęcie (5) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[5/11] Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Zdjęcie (6) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[6/11] Filip Bobek - pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Zdjęcie (7) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[7/11] Małgorzata Socha - premiera nowego Jaguara

Zdjęcie (8) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[8/11] Małgorzata Socha - Gala Mistrzów Sportu 2018

Zdjęcie (9) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[9/11] Filip Bobek i Julia Kamińska na planie Brzyduli

Zdjęcie (10) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[10/11] Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"

Zdjęcie (11) Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

[11/11] Julia Kamińska kończy 30 lat

Komentarze

×