Tragiczna śmierć w „Barwach Szczęścia”! Dramatyczne wydarzenia na zawsze odmienią życie bohaterów

Barwy Szczęścia śmierć Mii

Barwy Szczęścia śmierć Mii

Barwy Szczęścia – tragiczna śmierć Mii

Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia. Mia przedawkuje narkotyki, a lekarze nie zdołają jej odratować. Policja rozpocznie dochodzenie w sprawie śmierci nastolatki. Kto zawinił? Barwy Szczęścia dostarczą fanom mocnych emocji w najnowszych odcinkach. Oliwia zostanie aresztowana?

Wygląda na to, że scenarzyści Barw Szczęścia pozazdrościli zeszłorocznych dramatów w M jak Miłość i sami postanowili podkręcić nieco atmosferę w serialu. W najnowszych odcinkach nie zabraknie trudnych momentów, tragicznych wyborów i dramatycznych scen. Jednym z najtrudniejszych momentów dla fanów będzie na pewno śmierć Mii, w którą wcielała się Marie Ruddick. Co się stało?

W poprzednich odcinkach Mia przedawkowała narkotyki. Miała zapaść, a choć jej przyjaciele wezwali pogotowie i natychmiast przystąpili do reanimacji, chcąc utrzymać dziewczynę przy życiu – niestety, ich starania nie przyniosły oczekiwanego skutku. Justin (Jasper Sołtysiewicz), któremu zależy na odsunięciu od siebie podejrzeń, będzie namawiał resztę towarzystwa do kłamstwa. Niestety, nie wszystko pójdzie po jego myśli, bo Kajtek (Jakub Dmochowski) odmówi udziału w maskaradzie i zagrozi, że złoży zeznania na policji:

– Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia? Nawet tego, że bawiłeś się jej uczuciami? Jej i Oliwki? (…) Dobrze wiem, jak traktowałeś dziewczyny! Podobała ci się rola lowelasa, który skacze sobie z kwiatka na kwiatek?!
– Przestań bredzić, po prostu dobrze się bawiliśmy! Sorry, zapomniałem, że ty nie rozumiesz, co to znaczy zabawa…
– Mia chyba też nie bardzo skumała?
– Jasne, zrzuć wszystko na mnie!
– A kto ją doprowadził do rozpaczy?!

Nie wiadomo, czy Kajtek spełni swoją groźbę, ale Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) wpadnie w poważne problemy. Do jej domu zapuka policja:

– Pojawiły się nowe fakty w sprawie śmierci Mii Jabłońskiej…
– Jakie nowe fakty? Moja córka wszystko wam już powiedziała!
– Chyba nie wszystko… Mia prowadziła pamiętnik w telefonie, wiedziałaś o tym?
– I co jest w tym pamiętniku?
– Prawda. Opisany dzień po dniu…

Czy Oliwia poniesie konsekwencję za czyny Justina? Chłopak w kolejnych odcinkach będzie śmiało sobie poczynał. Pojawi się nawet na pogrzebie Mii, na którym z jego powodu dojdzie do bójki i awantury.

Myślicie, że ostatecznie dostanie za swoje?

Barwy Szczęścia: Kolejna nowa twarz w serialu! Do obsady dołączy córka kultowego polskiego aktora!

Barwy Szczęścia: Do obsady serialu dołączy nowy aktor! To niekwestionowana gwiazda show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Barwy szczęścia: Przygotujcie się na mocne wrażenia! Nowy czarny charakter w serialu da nieźle popalić!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×