Ostry seks 13-letniej Zuzi w „Barwach szczęścia”. TVP jeszcze nie pokazało namiętnych scen, a widzowie już są podzieleni

Barwy szczęścia

Barwy Szczęścia. Szokujące wątki w serialu

Wygląda na to, że scenarzyści Barw Szczęścia idą w ślady twórców M jak Miłość i coraz częściej chwytają się bardzo kontrowersyjnych wątków. Tym razem na tapetę trafiła miłość pomiędzy 13-letnią, zakochaną w sobie do szaleństwa parą. W grę wchodził również seks!

Zuzia, która niedawno uporała się z traumą po pobycie w Algierii, w której nieomal została prostytutką, znów będzie musiała zmierzyć się z trudnymi emocjami. Młoda modelka po raz pierwszy w swoim młodym życiu doświadczy miłości, ale wcale nie oznacza to, że wszystko stanie się cukierkowo proste. W nowych odcinkach, które zostaną pokazane po wakacyjnej przerwie w emisji, Zuzia pozna Filipa – chłopak kompletnie zawróci jej w głowie.

Kulisach Barw Szczęścia aktorzy rzucili nieco światła na tę relację:

Filip jest chłopcem z pasją, nieco tajemniczym, między innymi dlatego Zuzia zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia. Zuzia chce zasmakować takiego normalnego, beztroskiego życia nastolatki. Potrzebuje zapomnieć o tej sytuacji w Afryce – przyznała Anna Adamus w „Kulisach Barw szczęścia”.

Uczucie będzie rozrastało się w zastraszającym tempie. Nie skończy się na niewinnych pocałunkach i pierwszych randkach? Filip zaprosi do siebie Zuzię, a ona zgodzi się, choć nie będzie wiedziała co planuje:

Filip jest bardzo dojrzały jak na swój wiek, wiele przeszedł. Ta miłość jest dla niego czymś nowym. Bywa wobec Zuzi bezpośredni, ale i tak ta uroda Zuzi trochę go onieśmiela. Wychodzi  trochę niezręczna sytuacja. Źle odczytuje intencje Zuzi i działa zbyt pochopnie. Jak ktoś jest w takim stanie zakochania, to robi czasem coś nieumyślnie – powiedział odtwórca roli Kuba Dyniewicz.

Myślicie, że dojdzie między nimi do zbliżenia?

Marta Wierzbicka zatęskniła za swoją Olą Zimińską! Kiedy ponownie zobaczymy ją w „Na wspólnej”? [WIDEO]

Słodki Filipek z „Rodziny zastępczej” wyrósł na niezłego przystojniaka! Zobaczcie jak 27-letni Sergiusz uroczo pozuje z misiem!

M jak miłość: Już wiadomo co z ciążą Kingi. Czy czeka nas kolejny dramat u Zduńskich?


Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Anna Adamus, Zuzia w serialu Barwy szczęścia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×