Barwy Szczęścia: Do obsady serialu dołączy nowy aktor! To niekwestionowana gwiazda show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Barwy szczęścia obsada

Barwy szczęścia obsada

Barwy Szczęścia. Krzysztof Antkowiak dołączy do obsady

Krzysztof Antkowiak nie jest nowiną dla nikogo, kto od lat porusza się w świecie polskiej muzyki. Hitowy Zakazany Owoc przez lata był hitem każdej potańcówki i znały go wszystkie dzieci – po długiej nieobecności w mediach muzyk powrócił w wielkim stylu na ekrany i zrobił prawdziwą furorę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygląda na to, że producenci telewizyjni dostrzegli w nim potencjał, bo Antkowiak znów powraca do telewizji. Tym razem w serialu!

Jak donosi Fakt, Antkowiak dostał rolę w Barwach Szczęścia. To będzie dla niego nowa przygoda, ale rola, której kreację zlecono mu przygotować na rzecz serialu, jest mu bliższa niż mogłoby się wydawać:

Zgodziłem się przyjąć propozycję producentów, bo pomyślałem, że to może być fajna przygoda. W jakiś sposób, w związku z moimi przeżyciami, mogę go (serialowego bohatera – przyp. red) zrozumieć. Dzięki temu ta postać będzie bardziej wiarygodna i prawdziwa. To nieprzypadkowy trafiony w dziesiątkę wątek – tłumaczył w rozmowie z tabloidem

Wygląda na to, że fani, którzy pokochali Antkowiaka na nowo za jego genialne wcielenia w Twoja Twarz Brzmi Znajomo będą mieli co oglądać w najbliższych tygodniach. Piotra Wolana spotkamy po raz pierwszy gdy zjawi się Pod Sosnami w poszukiwaniu jedzenia. Bezdomny muzyk odwiedzi Aldonę (Elżbieta Romanowska) w jej przybytku. Ich losy będą połączone?

Kto to wie!

Barwy szczęścia: Przygotujcie się na mocne wrażenia! Nowy czarny charakter w serialu da nieźle popalić!

Pechowa passa “M jak Miłość” teraz dręczy “Barwy szczęścia”! Kolejna gwiazda opuszcza obsadę!

Barwy szczęścia: Przygotujcie chusteczki. Wiemy już jak będzie wyglądał pogrzeb Marty Walawskiej


krzysztof-antkowiak-1krzysztof-antkowiak-2
Krzysztof Antkowiak (były partner Edyty Górniak) w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Krzysztof Antkowiak (były partner Edyty Górniak) w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×