Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

To będzie hit! Aktorzy „Barw szczęścia” w świątecznym teledysku! To prawdziwa gratka dla fanów serialu! [WIDEO]Barwy szczęścia: Świąteczny teledysk „Czas pojednań”

To prawdziwa gratka dla fanów serialu Barwy szczęściaStanisława Cielińska i Krzysztof Antkowiak w kolaboracji z najpopularniejszym polskim chórem, czyli Sound’n’Grace nagrali wyjątkową, świąteczną piosenkę. W teledysku pojawiły się również główne gwiazdy serialu Telewizji Polskiej m.in. Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk, Marek Molak i Katarzyna Glinka.

Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania, albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – wyznali aktorzy na łamach Party.

Dodatkowo, jak zdradziła Stanisława Cielińska, w piosence nie śpiewa ona, a Amelia, którą aktorka gra w serialu Barwy szczęścia. To o niej cały czas myślała wykonując świąteczny utwór.

Teledysk i piosenkę możecie zobaczyć poniżej.

Wszystko przesądzone. Kolejna gwiazda na dobre znika z „Barw szczęścia”

Nowa gwiazda dołączy do obsady serialu „Barwy szczęścia”! Przystojny aktor zagra czarny charakter

Kasia Zielińska rodziła w niesamowitych luksusach! Zapłaciła fortunę!Komentarzy: 1


Gość | 23 grudnia 2017, 17:44

W ten świąteczny czas módlmy się wspólnie o przemianę ludzi opanowanych przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, zaś w sposób szczególny za ludzi wykluczonych, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania, albo nawet do niej nie stanęli, często zostawionych samym sobie. A także za ludzi dobrej woli, którzy w tym zagubionym świecie pamiętają jeszcze o innych. Jezu, ufam Tobie


Dodaj komentarz
×