Szukaj

To prawdziwa sensacja! Uśmiercony wcześniej Tomek Chodakowski wraca do “M jak miłość”! Takiego rozwiązania nikt nie przewidywał!

M jak miłość. Pożegnanie Andrzeja Młynarczyka, Tomek Chodakowskie

Andrzej Młynarczyk wraca do M jak miłość

 M jak miłość bez wątpienia jest najpopularniejszym polskim serialem. Fani tasiemca TVP, mogą czuć powody do zadowolenia, bowiem scenarzyści przygotowali dla nich coś ekstra! Okazuje się, że grany przez Andrzeja MłynarczykaTomek Chodakowski, ożyje i powróci do gry!

Przypomnijmy, że Tomek został już dawno uśmiercony. Jego spektakularny zgon w szpitalu, na rekach Barbary Kurdej-Szatan, wywołał ogromne emocje. Fani do dziś opłakują śmierć Tomka mając nadzieję, że Chodakowski udawał swoją śmierć i jednak powróci do serialu. Taka wizję rozpaliła ostatnio Małgorzata Pieńkowska, która na swoim profilu opublikowała interesujący filmik.

Na nagraniu widać aktorkę w towarzystwie Andrzeja Młynarczyka. Pieńkowska poinformowała również, że już niebawem para pojawi się razem na ekranie. Oczywiście Małgorzata nie podała o jaki serial chodzi, jednak fani M jak miłość, natychmiast odczytali to, jako potwierdzenie plotek o powrocie Chodakowskiego do Grabiny.

Ostatnio pojawiła się również oficjalna informacja na ten temat w Super Ekspressie, w której twórcy serialu potwierdzili możliwość powrotu ukochanego przez widzów bohatera:

Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe. Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję – czytamy w tabloidzie

Zatem już po wakacjach, Tomek Chodakowski wraca do serialu, jednak tylko we wspomnieniach Joasi, która z okazji 1 rocznicy śmierci ukochanego, zorganizuje specjalny koncert.

Jak podaje Dobry tydzień, grająca Joasię – Barbara Kurdej-Szatan, sama podczas koncertu zaśpiewa dla Tomka wzruszającą piosenkę.

Tekst do piosenki napisze dla Joasi jej przystojny sąsiad – Michał, grany przez Pawła Deląga. Scenarzyści ten muzyczny watek postanowili rozwinąć, bowiem wzruszający występ Joasi nagra telefonem bystry Wojtuś, który ochoczo nagranie wpuści do sieci. To sprawi, że anielski głos Joasi zostanie zauważony i być może Chodakowska nieoczekiwanie została gwiazdą pop!

 Fani wokalnego talentu Barbary Kurdej-Szatan skaczą z radości.

 

„M jak miłość” z nową czołówką! Piosenkę nagrała największa gwiazda serialu!

Po 12 latach spekulacji wszystko stało się jasne! Już wiadomo, co z powrotem słynnej Simony do „M jak miłość” [WIDEO]

 

Gwiazda największych seriali dołączyła do obsady „M jak miłość”!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×