Szukaj

M jak Miłość. Widzowie usłyszą tylko płacz i krzyk. Główna postać zostanie zamordowana?

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Artur zabije Izę w M jak miłość?

Wygląda na to, że emocje z obecnego sezonu M jak Miłość będą nam towarzyszyły również po wakacyjnej przerwie, która zbliża się coraz większymi krokami. Bardzo możliwe, że Adriana Kalska, która wciela się w rolę Izy opuści serial w najnowszych odcinkach. Dlaczego? Pierwszy odcinek nowej serii, czyli 1378 wciąż owiany jest tajemnicą, ale bardzo możliwe, że Artur (Tomasz Ciachorowski) zabije swoją żonę!

Lewińska może znaleźć się w prawdziwych kłopotach. Ostatni odcinek wyemitowany przed wakacjami zmrozi widzom krew w żyłach – po spotkaniu Izy z Janem Adamczykiem (Radosław Izdebski), którego Artur pobił w przeszłości, mężczyzna wywiezie żonę i jej córeczkę Maję (Anna Wierzchoń) z Warszawy. Adamczyk będzie ostrzegał Izę przed jej niestabilnie psychicznym mężem:

Nie wiem co pani chce zrobić, ale lojalnie uprzedzam, że wyprę się naszego spotkania. Boję się tego człowieka… Jeśli mogę coś doradzić to tylko tyle – niech pani zabiera dziecko i ucieka… – napisze Izie w wiadomości SMS, ale wiadomość przeczyta również Artur.

W ostatnich minutach odcinka zapowiadającego wakacyjną przerwę widzowie zobaczą jak Artur wpycha Izę i Maję do samochodu i w akompaniamencie krzyków oraz płaczów odjedzie:

W ostatniej scenie 1377 odcinka „M jak miłość” Artur wsadzi żonę i Maję do samochodu i odejdzie w nieznanym kierunku. Widzowie usłyszą płacz Mai i krzyki Izy:

Artur, błagam cię, powiedz mi dokąd ty nas zabierasz… Artur proszę cię…

Jak myślicie, to może być koniec Skalskiej w M jak Miłość?

Marcelina Zawadzka nareszcie to zrobiła! Skomentowała nowy związek Mikołaja Roznerskiego! „Dobrze się ukrywali” [WIDEO]

Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego pokazała się bez grama makijażu! Czy nadal jest piękna?

Seksowna Adriana Kalska musi pilnować przystojnego Mikołaja Roznerskiego! Na horyzoncie pojawiła się jego była dziewczyna!


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×