Szukaj

M jak Miłość. Widzowie usłyszą tylko płacz i krzyk. Główna postać zostanie zamordowana?

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Artur zabije Izę w M jak miłość?

Wygląda na to, że emocje z obecnego sezonu M jak Miłość będą nam towarzyszyły również po wakacyjnej przerwie, która zbliża się coraz większymi krokami. Bardzo możliwe, że Adriana Kalska, która wciela się w rolę Izy opuści serial w najnowszych odcinkach. Dlaczego? Pierwszy odcinek nowej serii, czyli 1378 wciąż owiany jest tajemnicą, ale bardzo możliwe, że Artur (Tomasz Ciachorowski) zabije swoją żonę!

Lewińska może znaleźć się w prawdziwych kłopotach. Ostatni odcinek wyemitowany przed wakacjami zmrozi widzom krew w żyłach – po spotkaniu Izy z Janem Adamczykiem (Radosław Izdebski), którego Artur pobił w przeszłości, mężczyzna wywiezie żonę i jej córeczkę Maję (Anna Wierzchoń) z Warszawy. Adamczyk będzie ostrzegał Izę przed jej niestabilnie psychicznym mężem:

Nie wiem co pani chce zrobić, ale lojalnie uprzedzam, że wyprę się naszego spotkania. Boję się tego człowieka… Jeśli mogę coś doradzić to tylko tyle – niech pani zabiera dziecko i ucieka… – napisze Izie w wiadomości SMS, ale wiadomość przeczyta również Artur.

W ostatnich minutach odcinka zapowiadającego wakacyjną przerwę widzowie zobaczą jak Artur wpycha Izę i Maję do samochodu i w akompaniamencie krzyków oraz płaczów odjedzie:

W ostatniej scenie 1377 odcinka “M jak miłość” Artur wsadzi żonę i Maję do samochodu i odejdzie w nieznanym kierunku. Widzowie usłyszą płacz Mai i krzyki Izy:

Artur, błagam cię, powiedz mi dokąd ty nas zabierasz… Artur proszę cię…

Jak myślicie, to może być koniec Skalskiej w M jak Miłość?

Marcelina Zawadzka nareszcie to zrobiła! Skomentowała nowy związek Mikołaja Roznerskiego! „Dobrze się ukrywali” [WIDEO]

Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego pokazała się bez grama makijażu! Czy nadal jest piękna?

Seksowna Adriana Kalska musi pilnować przystojnego Mikołaja Roznerskiego! Na horyzoncie pojawiła się jego była dziewczyna!


×