To będzie hit jesieni! Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach kontynuacji „39 i pół”! Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

39 i pół nowe odcinki

39 i pół nowe odcinki

Nowe odcinki „39 i pół”

Trwają zdjęcia do kontynuacji serialu 39 i pół tygodnia. W rolach głównych po raz kolejny zobaczmy: Tomasza Karolaka, Darię Widawską, Marinę Łuczenko-Szczęsną oraz Alana Andersza. Co wydarzy się w nowych odcinkach hitu sprzed lat? Szykuje się czarna komedia jakiej jeszcze nie było!

Plejada gwiazd to znak rozpoznawczy komediowego hitu 39 i pół tygodnia. Serial emitowany był w latach 2008 – 2009 i dorobił się trzech sezonów. To tam swoją karierę zaczynali m.in Alan Andersz, czy Marina Łuczenko-Szczęsna (wtedy tylko Łuczenko). Opowiadał historię prawie 40-letniego mężczyzny, który pewnego razy postanowił odmienić swoje życie – wrócić do żony i być przykładnym ojcem dla swych dzieci.  W roli Darka Jankowskiego po raz kolejny pojawi się  niezastąpiony Tomasz Karolak, któremu będzie towarzyszyć pokręcona rodzina: Daria Widawska (ukochana Darka), czy Magdalena Lamparska (synowa). Ponownie zobaczymy również Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg.

Oprócz znanych już bohaterów, pojawią się nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady dołączą również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Co wydarzy się w serialu „50 i co dalej?”?

Tym razem Darek, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń – na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami zostało mu tylko 39 i pół tygodnia życia! To mało, dużo, czy w sam raz? Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach mężczyzna stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie.

Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy najbliżsi pomogą mu na ostatniej prostej? Tego dowiemy się już niebawem!

Tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu! Ależ oni się zmienili!

Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Kolejne zaręczyny w polskim show-biznesie! 21-letnia ślicznotka pokazała narzeczonego i pierścionek

Sfotografowano grób Kory po dziewięciu miesiącach od jej śmierci. Poruszający widok


Tomasz Karolak - 39 i pół

Tomasz Karolak - 39 i pół

Alan Andersz, Tomasz Karolak - 39 i pół

Alan Andersz, Tomasz Karolak - 39 i pół

Alan Andersz - 39 i pół

Alan Andersz - 39 i pół

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×