NewsyTVP nie kończy na filmie. Powstał serial o Ani Przybylskiej. To zupełnie inny materiał, niż ten który był w kinie

TVP nie kończy na filmie. Powstał serial o Ani Przybylskiej. To zupełnie inny materiał, niż ten który był w kinie

Anna Przybylska
Anna Przybylska
Krystyna Miśkiewicz

11.03.2023 16:40, aktual.: 11.03.2023 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Przybylska to aktorka, którą fani darzyli szczególną sympatią. Zadebiutowała przed kamerami jako nastolatka w filmie Ciemna Strona Wenus. Z miejsca podbiła serca widzów, a jej kariera nabrała tempa. Nie bez znaczenia była też jej zjawiskowa uroda, która przyciągała wzrok. Nie mogła narzekać na brak propozycji z branży i pojawiała się w najpopularniejszych serialach i kasowych kinowych produkcjach.

Ania wiodła też udane życie prywatne. Miała za sobą jedno małżeństwo, ale prawdziwe szczęście odnalazła u boku Jarosława Bieniuka. Z byłym piłkarzem doczekała się trojga dzieci: 20-letniej Oliwii, 17-letniego Szymona i 12-letniego - Jasia.

Od śmierci aktorki, która przegrała walkę z nowotworem, minęło już 8 lat. Rodzina i fani nie dają jednak o niej zapomnieć. W październiku miał premierę film dokumentalny pełen pięknych wspomnień o aktorce. Wystąpiła w nim jej rodzina, a także przyjaciele. Teraz TVP przygotowuje kolejną niespodziankę dla widzów.

TVP - serial o Ani Przybylskiej. Kiedy premiera?

Chociaż mijają kolejne lata od momentu, kiedy gwiazda przegrała walkę z nowotworem, to wielu fanów nadal nie może się z tym pogodzić. Wydano już książkę o aktorce, a film zatytułowany Ania spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Teraz Telewizja Polska szykuje kolejną niespodziankę dla widzów. Jak informuje Super Express na antenie Jedynki wyemitowany zostanie serial dokumentalny z niepublikowanymi dotąd materiałami.

9 i 10 kwietnia TVP pokaże w dwóch odcinkach nieemitowane do tej pory zakulisowe materiały, które powstały przy okazji kręcenia filmu dokumentalnego, a nie zostały w nim wykorzystane. Każdy z odcinków będzie trwał pół godziny. Dla fanów aktorki, to zapewne prawdziwa gratka.

Mama i siostra Anny Przybylskiej o filmie Ania

W dniu premiery filmu Ania mama i siostra Anny Przybylskiej udzieliły wywiadu Jastrząb Post. Opowiedziały o pozytywnych emocjach, jakie wywołał w nich film.

Ogromne wzruszenie. Jest to nowe spotkanie z Anią. Mega przeżycie i wzruszenie – powiedziała ta druga.

Następnie zdradziły, jak radzą sobie po śmierci Anny.

Jest nam ciężko się pogodzić ze śmiercią Anny. Zwłaszcza patrząc na jej dzieci, które zostały bez mamy. Nie babcia, nie ciocia, nie tata – matka jest zawsze ponad to. (…) Ten film jest spotkaniem Ani z dziećmi – wyjawiła Agnieszka.
  • Paweł Wawrzecki, Anna Przybylska - Złotopolscy
  • Anna Przybylska w Złotopolskich
  • Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
  • scena z: Anna Przybylska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Anna Przybylska
  • Krystyna Przybylska pokazała portret Anny Przybylskiej
  • Anna Przybylska w 2013 roku
  • Paweł Wawrzecki, Anna Przybylska - Daleko od noszy
[1/8] Paweł Wawrzecki, Anna Przybylska - Złotopolscy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także