Selena Gomez rok 2018 może nazwać bez wątpienia pasmem nieszczęść. Rozstanie z The Weekndem, rozstanie z Justinem Bieberem i jego ślub z Hailey Baldwin, choroba, załamanie nerwowe, pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Młodziutka gwiazda nie miała lekko, a gdy wydawało się, że staje na nogi - dotykało ją kolejne nieszczęście. Wygląda jednak na to, że po trzech miesiącach od załamania nerwowego, które przeszła pod koniec września, nareszcie wychodzi na prostą. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że wróciła na swojego Instagrama.
Gomez opublikowała trzy czarno-białe zdjęcia i zwróciła się do swoich fanów:
Myślicie, że kryzys już na dobre za nią?