Piosenkarka zdecydowała się na skąpe pomarańczowe bikini, które nie zasłaniało zbyt wiele. Najwyraźniej Gomez chce złapać jak najwięcej słońca przed powrotem do Nowego Jorku. Musimy przyznać, że dziewczyna ma naprawdę niezłą figurę. Nic więc dziwnego, że tak chętnie eksponuje swoje ciało i nie krępuje jej nawet sporych rozmiarów blizna na udzie.
Selena nie jest najlepszego zdrowia. Przez ostatnich kilka lat zmagała się z licznymi problemami zdrowotnymi. Najpierw wykryto u niej toczeń, w późniejszym czasie musiała zostać poddana operacji nerki. Jak podają źródła portalu People, 25-latka czuje się bardzo rozbita, dlatego zdecydowała się na wakacje w zaufanym gronie przyjaciół.
A Wam jak podoba się figura piosenkarki w bikini?